Facebook

Edytowanie postów na Facebooku w końcu dostępne dla każdego!

Grzegorz Ułan
Edytowanie postów na Facebooku w końcu dostępne dla każdego!
17

To chyba najbardziej oczekiwana wiadomość i nowość na Facebooku, zaraz po nowym News Feed. Wprawdzie na profilu AW mogłem jakiś czas temu edytować posty po opublikowaniu i poprawiać błędy, ale tylko przez moment. Później pozostała już tylko opcja edycji opisów do publikowanych grafik. Natomiast na p...

To chyba najbardziej oczekiwana wiadomość i nowość na Facebooku, zaraz po nowym News Feed. Wprawdzie na profilu AW mogłem jakiś czas temu edytować posty po opublikowaniu i poprawiać błędy, ale tylko przez moment. Później pozostała już tylko opcja edycji opisów do publikowanych grafik. Natomiast na profilu prywatnym edycja pojawiła mi się dziś i to zarówno w przeglądarce jak i w mobilnej aplikacji.

W przypadku edycji i dokonania zmian w poście, pojawia się obok opis, że wpis był edytowany i po kliknięciu możemy zapoznać się z historią zmian oraz jego autorem.

Co ciekawe, nie ma określonego czasu na edycję. Możemy edytować wszystkie swoje wpisy i poprawiać zaszłe błędy, o ile nie chciało nam się przy drobnych błędach stosować jedynego dotychczasowego sposobu na to, czyli usunięcia i ponownego jej dodania.

Co do mobilnej wersji nie jestem pewien, czy dostaniecie ją wszyscy od razu. Jestem zapisany do kanału beta tej aplikacji i wczoraj wieczorem dostałem jej aktualizację. Co do wersji przeglądarkowej, pytałem kilka osób i już mają włączoną opcję edycji, więc tym chyba możecie się już cieszyć wszyscy. Sprawdzałem też na profilu AW i również bez problemu mogę już edytować i poprawiać obecne oraz zaszłe wpisy.

To ja zmykam, sporo pracy mnie czeka i miłej zabawy przy poprawianiu Wam życzę:).

PromesaArtStudio / Shutterstock.com

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Facebook