Gry

EA Play - nowe Star Warsy, FIFA 20 i 2. sezon Apex Legends [wideo]

Kamil Pieczonka
EA Play - nowe Star Warsy, FIFA 20 i 2. sezon Apex Legends [wideo]
2

Electronic Arts nie organizuje w tym roku typowej konferencji podczas targów E3, a w zamian za to zorganizował na terenach targowych własne wydarzenie - EA Play. W trakcie kilkugodzinnej konferencji zobaczymy rozgrywkę z kilku najpopularniejszych gier, jakie pojawią się na rynku w najbliższym czasie. Będą także nowe informacje dotyczące między innymi Apex Legends.

EA Play - oglądaj relację wideo

Poniżej znajdziecie plan transmisji, która już się rozpoczęła. Na pierwszy ogień mamy aż 15 minut rozgrywki z bardzo oczekiwanego tytuły - Star Wars Jedi: Fallen Order. W dalszej kolejności EA zajmie się takimi tytułami jak Apex Legends, Battlefield V, FIFA 20, Madden NFL 20 oraz The Sims.

18:30 – Star Wars Jedi: Fallen Order
19:00 – Apex Legends
19:30 – Battlefield V
20:00 – FIFA 20
20:30 – Madden NFL 20
21:00 – The Sims 4

Zobacz też: E3 2019 — podsumowanie. Wszystkie najważniejsze informacje z targów!

Star Wars Jedi: Fallen Order - data premiery

Najnowsza gra w świecie Star Wars pojawi się na półkach sklepowych 15 listopada i trafi na wszystkie trzy główne platformy jednocześnie (Xbox One, PS4, PC). Wszyscy pewnie docenią, że będzie to zamknięta historia, bez żadnych dodatków, trybu multiplayer czy mikrotransakcji. To w przypadku EA wcale nie było ostatnio regułą i jest to miła odmiana. W czasie EA Play zaprezentowano blisko 15 minut rozgrywki, którą możecie obejrzeć poniżej. Gra wygląda bardzo dobrze, nie brakuje walk z wykorzystanie świetlnego miecza i korzystania z umiejętności typowych dla Jedi.

Głównym bohaterem historii jest młody Jedi - Cal Kestis, który będzie musiał wykonać szereg misji, w trakcie których będzie oczywiście rozwijał swoje umiejętności. Całość zapowiada się bardzo obiecująco, zobaczcie zresztą sami.

FIFA 20 VOLTA - zwiastun i data premiery

FIFA 20 pojawi się w sklepach 27 września 2019 roku i jak zwykle będzie dostępna jednocześnie na wszystkie 3 główne platformy (Xbox One, PS4, PC). W późniejszym czasie pojawi się także nieco ograniczona wersja (Legacy Edition) dla Nintendo Switch. Nowa FIFA będzie jeszcze bardziej dopracowana, szczególnie w kwestii defensywy, ale zmiany będą dotyczyć niemal każdego elementu rozgrywki. Największa nowość to jednak tryb VOLTA, który pozwoli rozegrać mecz ulicznej piłki nożnej w różnych trybach (3v3, 4v4, 5v5 itp.) i w różnych, nietypowych lokalizacjach jak np. przystanek metra. Gracz będzie mógł stworzyć swojego zawodnika i brać udział w różnych wydarzeniach.

Apex Legends - 2. sezon i nowa postać

Apex Legends  wdarło się na rynek Battle Royale z przytupem, ale po początkowej fascynacji, zainteresowanie grą studia Respawn Entertainment nieco osłabło. Przyszła pora aby ratować tytuł, który ma ogromny potencjał. EA zapowiedziało, że 2 lipca wystartuje drugi sezon zatytułowany Battle Charge. Pojawi się też nowy Battle Pass z codziennymi i cotygodniowymi wyzwaniami, nowa broń - L-Star oraz nowe skórki. W nowym sezonie zadebiutuje też nowa postać - Wattson, która jest inżynierem elektrykiem i może tworzyć systemy obronne. Jej historię poznacie poniżej.

Battlefield V - nowe mapy

Battlefield V to żadna nowość, ale DICE nadal pracuje nad nową zawartością dla tego tytuły. W najbliższych miesiącach w grze pojawi się kilka nowych map, pierwsza z nich - Al Sandan już pod koniec czerwca przeniesie nas do Afryki Północnej. W lipcu pojawi się mapa Marita (górska sceneria Grecji), a w kolejnych miesiącach przeniesiemy się do Prowansji, Japonii oraz Francji.

Wpis będzie aktualizowany wraz z pojawieniem się nowych informacji.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu