Gry

Wkrótce do IKEA wybierzemy akcesoria dla graczy - i to jakie!

Kamil Świtalski
7

IKEA ogłosiła nową linię produktów, które wkrótce trafi ich bogatą ofertę. Tym razem popularna sieciówka przygotowała coś z myślą o graczach: sprawdź nowe akcesoria!

Ikea to sklep który najlepiej odwiedzać w między poniedziałkiem a piątkiem w godzinach porannych. I właściwie tylko wtedy, bowiem to jedyny czas bez spięć, napięć i wiszących w powietrzu awantur klientów którzy nie mogą się we własnym gronie zgodzić co do wielkości szafy, kolorów wykończeń, wzorów kubków czy wariantu tkanin które ozdobią ich dom. Szwedzka marka dała się już poznać od strony miłośnika innowacji, który nie boi się rozpoczynać przygód w zupełnie nowych dla siebie segmentach. Firma nie zwalnia tempa -- i już wkrótce do ich niezwykle bogatego portfolio produktów zawitają akcesoria dla graczy. I to nie byle jakie!

Akcesoria dla graczy z IKEA. Oto seria UPPKOPPLA

Jeżeli bezprzewodowe ładowarki i inteligentne oświetlenie nie jest już w stanie zachęcić Was do wizyty w sklepie, bo jesteście już w tego typu akcesoria uzbrojeni od dawna, to spokojnie. Już niebawem obok hot-doga pojawią się nowe artykuły które mogą was zachęcić do wizyty w sklepie. Wkrótce w katalogu popularnej sieciówki zawita będąca efektem druku 3D seria UPPKOPPLA, która powstaje przy współpracy szwedzkiej marki z firmą Unyq (popularnej marki produkującej protezy) oraz Area Academy (szwedzkiej organizacji e-sportowej). Będą to akcesoria dla graczy w najbardziej dosłownym znaczeniu. Wśród pierwszych zapowiedzi znalazły się: bungee dla myszy komputerowej, wymienne klawisze WSAD z fakturą pozwalającą na wygodniejszą grę oraz opaska. Ta ostatnia pozwoli utrzymać rękę gracza na optymalnej wysokości. Wycenione one zostały, kolejno, na 40, 25 i 50 dolarów. Specjalnie tanio nie jest, ale! Akcesoria te mają być drukowane "na miarę". Podkładka powstanie po wcześniejszym skanie za pośrednictwem tworzonej z tą myślą, dedykowanej, aplikacji. Chodzi o to, by akcesorium było jak najbardziej spersonalizowane i dostosowane do potrzeb poszczególnych użytkowników. Pozostałe gadżety dla graczy z IKEA -- poza tym że będzie można okrasić wybranym przez nas napisem -- będziemy mogli dostosować wybierając m.in. fakturę czy kąt nachylenia. Niby nic wielkiego, ale pamiętajmy że to zakupy których wkrótce dokonamy w popularnej sieci sklepów, a nie wyspecjalizowanym sklepie dla profesjonalnych graczy.

Na nowości w katalogu szykujcie się na przyszły rok

Nowości zapowiadają się intrygująco, ale -- niestety -- jeszcze chwilę na nie zaczekamy. Do sprzedaży mają trafić dopiero w przyszłym roku — ale już teraz pojawiają się głosy, że to dopiero początek. IKEA miałaby zaczynać od drobnych akcesoriów, a wkrótce wymagający gracze mieliby zobaczyć w ofercie firmy coś więcej -- specjalne biurka czy odpowiednio wyprofilowane fotele. Prawdopodobnie również odpowiednio wyprofilowane!

Źródło, Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: