24

E-commerce w Polsce – infografika do konkursu na Antyweb

Do dziś dostałem dwie prace w związku z konkursem na infografikę. Zadanie konkursowe było teoretycznie proste czyli przedstawić na infografice nasz internet lub też wybraną kategorię tematyczną naszej sieci. Poniżej prezentuję pierwszą pracę autorstwa 100sklepow.pl pokazującą sytuację w polskim e-commerce. Naprawdę dobry materiał pokazujący wiele istotnych informacji odnośnie naszego handlu w internecie. kliknij aby powiększyć. […]

Do dziś dostałem dwie prace w związku z konkursem na infografikę. Zadanie konkursowe było teoretycznie proste czyli przedstawić na infografice nasz internet lub też wybraną kategorię tematyczną naszej sieci. Poniżej prezentuję pierwszą pracę autorstwa 100sklepow.pl pokazującą sytuację w polskim e-commerce. Naprawdę dobry materiał pokazujący wiele istotnych informacji odnośnie naszego handlu w internecie.


kliknij aby powiększyć.

Zgodnie z ogłoszonymi wcześniej zasadami dziś powinien być ostatni dzień na przesyłanie infografiki. Niestety zabawa nie zaskoczyła tak jak się tego spodziewałem bo otrzymałem tylko dwie praca (a szkoda). Zastanawiam się teraz, czy wymagania były za duże, może za mało czasu albo po prostu nie było motywacji wśród naszych agencji i freelancerów do poświecenie 1-2 dni na przygotowanie infografiki?

Mam cichą nadzieję, że to był problem tylko czasu. Jeśli więc ktoś z was jest jeszcze chętny do przyłączenia się do zabawy to proszę o info w komentarzu (to może wydłużę nieco okres zbierania prac).