Gry

Dziś premiera Call of Duty: Black Ops III. Mamy dla Was konkurs i gry na PS4 do rozdania

Paweł Winiarski
Dziś premiera Call of Duty: Black Ops III. Mamy dla Was konkurs i gry na PS4 do rozdania
21

Czekaliście do jesieni na Black Ops III? Gracie na PS4 i zastanawiacie się nad kupnem albo nie byliście jeszcze w sklepie po swoją kopię? To świetnie się składa, bo mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są 3 kody na CoD: Black Ops III na konsolę PlayStation 4, trzymiesięczne abonamenty PS+ i ga...

Czekaliście do jesieni na Black Ops III? Gracie na PS4 i zastanawiacie się nad kupnem albo nie byliście jeszcze w sklepie po swoją kopię? To świetnie się składa, bo mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są 3 kody na CoD: Black Ops III na konsolę PlayStation 4, trzymiesięczne abonamenty PS+ i gadżety związane z grą.

Zadanie nie jest trudne, ale nie znaczy to wcale, że będziemy chcieli od Was wyłącznie prosty komentarz w stylu „chcę pograć”. Nie ma tak łatwo. Chcemy zobaczyć, jak Waszym zdaniem powinien wyglądać żołnierz przyszłości z Black Ops III, dlatego przebierzcie się za takiego wojaka i wyślijcie nam zdjęcie w przebraniu. Wiemy, że nie jesteście cosplayerami, nie oczekujemy więc pieczołowicie przygotowywanych przez kilka tygodni strojów. Szczególnie, że na wysłanie zgłoszeń macie tylko kilka dni. Może po prostu uda się znaleźć w szafie coś pasującego do przebrania. Nie muszą być to oczywiście stylizacje odpowiadające dokładnie postaciom z Black Ops III, ale możecie się na nich wzorować lub po prostu zrobić identyczne przebranie. Jak zwykle w naszych konkursach, liczy się przede wszystkim pomysł.

Zdjęcia wklejajcie w komentarzach pod tym wpisem. Nagrodami w konkursie są 3 zestawy Black Ops III. W skład każdego z nich wchodzi:

- kod na Call of Duty: Black Ops III w wersji na konsolę PlayStation 4;
- kod na PlayStation Plus na 3 miesiące;
- zestaw gadżetów – koszulka plus kubek Black Ops III.

Nagrody ufundowali: dystrybutor gry - cdp.pl (gry i gadżety) oraz PlayStation Polska (kody PS+).

Zabawę zaczynamy dokładnie teraz i potrwa ona do niedzieli, 8 listopada (do północy).

Powodzenia!

Poniżej regulamin konkursu:

  1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 06.11.2015 r.
  2. Nagrodami w konkursie są trzy zestawy Black Ops III, w których skład wchodzą: kod na Call of Duty: Black Ops III w wersji na konsolę PlayStation 4, kod PlayStation Plus na 3 miesiące oraz zestaw gadżetów – koszulka plus kubek Black Ops III.
  3. Konkurs jest organizowany przez Antyweb Sp. z o.o. Sponsorami nagród w konkursie są cdp.pl (gry i gadżety) i PlayStation Polska (kody na PS+).
  4. Ci, którzy podejmą rękawicę, mają czas do niedzieli, 08.11.2015 (do północy) na zamieszczenie pod wpisem konkursowym komentarza ze zdjęciem w przebraniu żołnierza przyszłości z Black Ops III.
  5. Wszelkie zgłoszenia, zawierające obraźliwe czy też złośliwe teksty/zdjęcia w stosunku do firm, oferujących daną usługę / produkt czy też firm, publikujących oferty będą kasowane. Celem jest dobra zabawa, a nie popis zgryźliwości i złośliwości.
  6. Zwycięzców wybierze Redakcja Antyweb. Jeśli chodzi o kryteria, to liczy się przede wszystkim pomysłowość i fajny efekt końcowy.
  7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 10.11.2015.
  8. Wykluczenia z konkursu: Redakcja Antyweb, nasi krewni, jak również pracownicy i współpracownicy firm cdp.pl i PlayStation Polska.
  9. Organizatorem konkursu jest Antyweb Sp. z o.o. reprezentowana przez Grzegorza Marczaka i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu