Telekomy

Połączenie Play i UPC - klienci za darmo skorzystają z usług przez 2 lata!

GU
Grzegorz Ułan
20

Play i UPC zorganizowali dziś w warszawskiej galerii Arkadia, pierwszą konferencję po finalizacji fuzji, która to miała miejsce 1 kwietnia. Ogłoszono dziś z tej okazji świetną promocję dla nowych klientów wykupujących jedną najwyższych taryf w Play lub UPC.

Nie było mocnego uderzenia w postaci dołączenia do oferty subskrypcji Disney+, ale sprawa jest otwarta w przyszłości, a na dziś z mega oferty mogą skorzystać klienci obu operatorów.

Abonament komórkowy za darmo na 2 lata dla klientów UPC

Zaczynamy od klientów UPC. Wszyscy klienci, którzy wykupią ofertę internetu stacjonarnego z limitem prędkości do 1 Gb/s, który kosztuje 79,99 zł miesięcznie, mogą od jutra zamówić abonament komórkowy w Play - nielimitowane połączenia komórkowe i stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS/MMS i transfer danych na pełnej prędkości do 60 GB, zupełnie za darmo - na cały okres umowy.

To pierwsza tego typu oferta na rynku - jeśli dobrze pamiętam, w której za darmo dostajemy abonament na całą umowę. Abonament ten w Play kosztuje 60 zł miesięcznie, tak więc klienci UPC mogą tym samym zaoszczędzić prawie 1,5 tys. zł.

Internet stacjonarny za darmo na 2 lata dla klientów Play

Z kolei klienci Play, którzy wykupią abonament głosowy Homebox (nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS, 150 GB transferu danych w smartfonie i 200 GB na dodatkowej karcie SIM do routera), kosztujący 90 zł miesięcznie, mogą zamówić ofertę internetu stacjonarnego z limitem prędkości do 300 Mb/s, również za darmo na dwa lata.

Abonament ten aktualnie kosztuje w UPC 49,99 zł, więc klienci Play mogą liczyć na oszczędność na poziomie 1,2 tys. zł przez cały okres umowy.

Podobna oferta obowiązuje w ofercie dla klientów biznesowych w Play i UPC.

Co z obecnymi klientami? Zarówno klienci Play jak i UPC, którzy już korzystają z oferty tych operatorów, mogą od jutra wykupić jeden z wybranych planów na abonament komórkowy lub internet stacjonarny, który przez 9 miesięcy będą dla nich za darmo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news