Felietony

Kolejne warsztaty Duckie Deck przed nami, pora na Trójmiasto! Do zgarnięcia darmowe wejściówki oraz zniżki!

Kamil Świtalski
Kolejne warsztaty Duckie Deck przed nami, pora na Trójmiasto! Do zgarnięcia darmowe wejściówki oraz zniżki!
0

Wakacyjne szaleństwo dopiero się rozpoczyna, a gdzie najlepiej spędzić te upalne dni niż nad (wyjątkowo) słonecznym Bałtykiem? Krakowska ekipa Duckie Deck, która we współpracy z Ciufcią, organizuje kolejne warsztaty wie o tym doskonale — dlatego już teraz zapraszają nas na kolejną odsłonę ich zajęć. Podobnie jak w przypadku Dnia Dziecka, tym razem również mają dla czytelników AntyWeb kilka bonusów!

Trójmiejskie warsztaty odbędą się w dniach 9 i 10 lipca w Gdańsku. Tym razem animatorów i wszystkich ich gości pod swoje skrzydła przyjmie Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, znajdujący się przy ul. Lęborskiej 3B. Co tym razem przygotowali dla nas twórcy?

Kolejna porcja warsztatów wyglądać będzie podobnie do tego, co ekipa zaprezentowała ostatnio w Krakowie oraz Warszawie, ale nie oznacza to wcale, że nie znalazło się wśród nich miejsce na zupełnie świeże propozycje. Do takich należą m.in. warsztaty z konstruowania zdalnie sterowanych pojazdów czy budowa elektrycznych maszyn przy użyciu drewnianych klocków, kabli, silników i kolorowych diod. Tradycyjnie też twórcy przygotowali moc atrakcji dla tych, którzy nie zapisali się na warsztaty -- jedno jest pewne, jeżeli Wasze pociechy ciągnie do kreatywnych rozwiązań, to nie może Was tam zabraknąć! Pełny plan wydarzenia znajdziecie jak zawsze na oficjalnej stronie Akademii Duckie Deck!

Organizatorzy po raz kolejny przygotowali prezent dla czytelników AntyWeb. Pierwsze trzy osoby które napiszą wiadomość zatytułowaną Prezent DD dla czytelników AntyWeb otrzymają darmową wejściówkę na wybrane płatne warsztaty (LOFI Robot - zbuduj robota!, Zdalnie sterowane samochody, Konstruowanie maszyn). Dane kontaktowe znajdziecie na oficjalnej stronie projektu! Jeżeli się spóźnicie to... nic straconego — wszyscy mają szansę na 25% zniżkę korzystając z tego odnośnika!

Od siebie mogę życzyć głowy pełnej pomysłów i doskonałej zabawy — twórcy Akademii Duckie Deck wielokrotnie już udowodnili że są w tym niesamowicie dobrzy. Tym bardziej się cieszę, że nie zabraknie ich w sezonie nad morzem!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu