Polska

Dostęp do Wyborcza.pl przez 3 miesiące za darmo dla klientów T-Mobile

Grzegorz Ułan
Dostęp do Wyborcza.pl przez 3 miesiące za darmo dla klientów T-Mobile
29

Agora dość wyraźnie uaktywniła się w poszukiwaniu subskrybentów do swojego serwisu Wyborcza.pl. Ostatnio pisałem Wam o nawiązaniu współpracy z The Wall Street Journal i ofercie wspólnej subskrypcji, w dość korzystnej cenie, porównując aktualną cenę za samo WSJ. Teraz nawiązali współpracę z T-Mobile i zapowiadają, że niedługo podobną opcję zaproponują innym operatorom.

Przez pierwsze 3 miesiące klienci T-Mobile mogą aktywować sobie bezpłatny dostęp do wszystkich serwisów czy magazynów Wyborczej, po tym okresie aktywowany jest płatny dostęp, a opłata za niego będzie doliczana do rachunku za usługi T-Mobile. Koszt takiej prenumeraty wyniesie 29.90 zł za 30 dni.

Danuta Breguła, szefowa strategii online „Gazety Wyborczej”:

Obserwujemy, że internauci częściej korzystają z usług subskrypcyjnych czy streamingowych i coraz chętniej płacą za jakościowe treści w internecie. Współpraca z T-Mobile pozwala nam dotrzeć do kolejnych czytelników, a klientom tej sieci daje możliwość zapoznania się z bogactwem treści „Gazety Wyborczej”. Ważna jest dla nas też wygoda użytkowników, dlatego umożliwiamy im doliczenie płatności do rachunku za telefon.

W każdej chwili można zrezygnować z prenumeraty, również w tym okresie promocyjnym, tylko trzeba pamiętać, aby zrobić to przed minięciem 3 okresu rozliczeniowego, bo prenumerata załączy się automatycznie od kolejnego okresu.

Piotr Markowski, Dyrektor Departamentu Marketingu B2C, T-Mobile Polska:

Uważnie obserwujemy jak zmieniają się potrzeby naszych klientów i sposób wykorzystania przez nich urządzeń mobilnych. Chcemy dostarczać im nie tylko najlepsze usługi telekomunikacyjne, ale także inne, których poszukują za pomocą telefonów i smartfonów. Dlatego dajemy naszym klientom możliwość korzystania z szerokiego wachlarza treści cyfrowych „Gazety Wyborczej”. Ważnym elementem oferty jest możliwość płatności za usługi w rachunku T-Mobile, co jest rozwiązaniem prostym i bezpiecznym dla klienta. Dotychczas w podobnym modelu oferowaliśmy głównie treści rozrywkowe i wideo, na przykład dostęp do platform streamingowych Showmax i Tidal.

Z promocji 3 miesiące za darmo, mogą skorzystać klienci T-Mobile, którzy nie mieli do tej pory konta na Gazecie Wyborczej, ale to chyba nie problem założyć nowe, więc myślę, że każdy będzie mógł skorzystać z tej promocji. Aktywację usługi możecie dokonać na tej stronie - Wyborcza.pl/tmobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu