VOD

Dostawa nowości na ShowMax - legendarny Pluton i nowe odcinki ulubionych seriali

KK
Konrad Kozłowski
14

ShowMax regulanie poszerza swój katalog filmowo-serialowy i jak zawsze, co czwartek, czekają tam na nas nowości. Oprócz nowych odcinków oryginalnych seriali doczekaliśmy się także ciekawych filmów.

Nowe odcinki m. in. Ucha Prezesa, Egzorcysty

Czwartki, to dni gdy na ShowMax witamy nowe odcinki już dwóch oryginalnych produkcji serwisu VOD. Pierwszym z nich jest naturalnie Ucho Prezesa - 9. odcinek 2. sezonu - w którym, poza stałą obsadą, zobaczymy przede wszystkim Mariana Opanię. Tym razem tematem odcinka jest fotel premiera, z którego niektórzy współpracownicy prezesa chcą pozbyć się pełniącej rolę szefa rządu Beaty. Dziś swoją premierę ma też czwarty odcinek nowej serii animowanej Egzorcysta, która w doskonale nam znanym stylu Bartosza Walaszka prezentuje kulisy działalności Bogdana Bonera, tytułowgo egzorcysty.

Dodatkowo, aktualizacja oferty na ShowMax uwzględnia 8. i ostatni odcinek aktualnego sezonu serialu Inhumans, 7. odcinka serii The Brave oraz Stacji Berlin.

Pluton, Ronin i Kronicki Riddicka

Nie zabrakło też odrobiny klasyki kina. Pluton w reżyserii Olivera Stone'a i w którym zagrali Willem Dafoe i Tom Berenger to jedna z najbardziej znanych produkcji wojennych przedstawia kulisy wojny w Wietnamie i dramat młodych żołnierzy. Kroniki Riddicka, czyli produkcja Vina Diesela, z kategorii science-fiction spodobały się wielu fanom kina wokół globu, a sam aktor wielką sympatią obdarzył serię Szybkich i Wściekłych, aniżeli opowieść o kosmicznym awanturniku. Listę premier zamyka Ronin w gwiazdorskiej obsadzie z Robertem De Niro, Jeanem Reno, Stellanem Skarsgardem i Seanem Beanem.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: