Felietony

Domena JaroslawKaczynski.pl ponownie do kupienia na Allegro!

Grzegorz Marczak
Domena JaroslawKaczynski.pl ponownie do kupienia na Allegro!
15

Domena JaroslawKaczynski.pl już raz była w czerwcu tego roku sprzedana na Allegro ale właściciel podobno odstąpił w końcu od sprzedaży. Ciekawe dlaczego skoro kwota wylicytowana to było podobno okrągłe 100 tysięcy złotych czyli o wiele więcej niż tego typu domena jest w rzeczywistości warta (przynaj...

Domena JaroslawKaczynski.pl już raz była w czerwcu tego roku sprzedana na Allegro ale właściciel podobno odstąpił w końcu od sprzedaży. Ciekawe dlaczego skoro kwota wylicytowana to było podobno okrągłe 100 tysięcy złotych czyli o wiele więcej niż tego typu domena jest w rzeczywistości warta (przynajmniej moim zdaniem).

Cześć z opisu aukcji na Allegro.pl (pisownia oryginalna):

Domena JaroslawKaczynski.pl była już wystawiona na allegro w czerwcu 2010 r. osiągając sumę końcową 100 tys. zł ! Niestety odstąpiłem wtedy od sprzedaży. Cała sprawa sprzedarzy domeny była nagłaśniana w takich mediach jak: TVN, TVP, Angora, Wprost, Gazeta Wyborcza, Polsat News!

Teraz domena ta pojawiła się ponownie na aukcji (bez ceny minimalnej :))

Obecnie pod adresem JaroslawKaczynski.pl znajdziemy serwis z kilkoma informacjami związanym z polityką, kilka uszczypliwych filmów jeśli chodzi o prezesa PIS czy też gier o "kaczka" oraz martwe forum dyskusyjne.

Zastanawiam się tylko czy to nie blef i czy faktycznie właściciel tej domeny chce ją sprzedać? Już poprzednia kwota była na tyle duża, że każdy sprzedawca domen na pewno by się skusił i nie ryzykował przedłużania sprzedaży.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

allegro