Felietony

iSpot (nie) dla idiotów czyli Apple TV (99$) za 999 PLN

Grzegorz Marczak
iSpot (nie) dla idiotów czyli Apple TV (99$) za 999 PLN
30

Mistrzostwo świata - nasz dystrybutor produktów Apple przeliczył 99$ czyli cenę za nowe Apple TV na uwaga uwaga 999 PLN. Są lepsi niż Mediamarkt bo dolar w iSpot wychodzi nam po jedyne 10 PLN.Sklep ten nigdy nie był tani ale z ceną za Apple TV przekroczyli granice absurdu. Abstrahując kompletnie...

Mistrzostwo świata - nasz dystrybutor produktów Apple przeliczył 99$ czyli cenę za nowe Apple TV na uwaga uwaga 999 PLN. Są lepsi niż Mediamarkt bo dolar w iSpot wychodzi nam po jedyne 10 PLN.Sklep ten nigdy nie był tani ale z ceną za Apple TV przekroczyli granice absurdu.

Abstrahując kompletnie od sensowności kupowania Apple TV w Polsce można się zastanowić czy iSpot chce sprzedawać tego typu urządzenia czy też pokazać jedynie, że jest na bieżąco. I teraz zagadka ile będzie kosztować nowy iPod lub iPad kiedy pojawią się w iSpot?

Na szczęście jesteśmy w EU i zakupy za granicą nie są już jakimś wielkim wyzwaniem - urządzenie z pewnością niedługo pojawi się u naszych sąsiadów i będzie je można kupić za rozsądne pieniądze. To oczywiście dla tych którzy są zdecydowani na Apple TV - produkt który w Polsce jest tylko gadżetem z racji braku polskiego iTunes. Owszem, można kombinować ale to zabawa dla nielicznych. Poza tym ceny za wypożyczenie filmu przeliczając dolara po obecnym kursie nie wydają się być atrakcyjne nawet za materiał w pełnym HD (o ile to jest pełne HD)

za mackozer.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleApple TV