Gry

Dodatki do Wiedźmina 3 będą ogromne. Prawie tak duże jak…Wiedźmin 2

Paweł Winiarski
Dodatki do Wiedźmina 3 będą ogromne. Prawie tak duże jak…Wiedźmin 2
16

Wiedźmin 3: Dziki Gon to ogromna gra. Niektórzy z moich znajomych skończyli przygodę mając ponad 200 godzin na liczniku, a jestem prawie pewien, że nie znaleźli wszystkich smaczków wymyślonych przez CDPR. Jak zapewne pamiętacie, twórcy szykują dla nas nie tylko darmowe DLC w postaci zbroi, kostiu...

Wiedźmin 3: Dziki Gon to ogromna gra. Niektórzy z moich znajomych skończyli przygodę mając ponad 200 godzin na liczniku, a jestem prawie pewien, że nie znaleźli wszystkich smaczków wymyślonych przez CDPR.

Jak zapewne pamiętacie, twórcy szykują dla nas nie tylko darmowe DLC w postaci zbroi, kostiumów czy broni, ale również duże, płatne, pełnoprawne dodatki fabularne. Jak duże? Ogromne, nie planujcie więc nawet sprzedawania płyt z Wiedźminem 3 po zaliczaniu podstawowej wersji gry.

Pierwszy z dodatków ma oferować około 10 godzin zabawy, drugi około 20. Jeśli zsumujecie czas gry obu, dostaniecie produkt wielkością przypominający podstawową wersję…Wiedźmina 2. Imponujące, szczególnie że w skład dodatków wejdą również nowe przedmioty, nowe karty do Gwinta, bohaterowie i scenki przerywnikowe. Dla przypomnienia - średni czas przejścia głównego wątku fabularnego w Zabójcach Królów wynosił około 24 godzin, z wątkami pobocznymi około 35.

Korzystając z okazji, w naszą stronę zmierza nowa, duża łatka do gry. Aktualizacja z numerem 1.07 trafi na wszystkie trzy platformy. Dostaniemy w niej między innymi nowe metody sortowania przedmiotów w ekwipunku, skrzynie na przedmioty, a także nowy (opcjonalny) tryb zmieniający tempo reakcji Geralta na polecenia gracza. Oczywiście łatka wyeliminuje również większe lub mniejsze błędy, jak na przykład lewitującego konia. Pełną (i długą) listę zmian znajdziecie tu.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu