VOD

Czarna Pantera 2 i inne nowości w lutym na Disney+. Pełna lista!

Konrad Kozłowski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
1

Długo wyczekiwana premiera serialu "Rozterki Fleishmana" oraz "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" to niektóre nowych tytułów w lutym na Disney+.

"Rozterki Fleishmana" są nowością Disney+, która od kilku tygodni pojawiała się w USA na Hulu. Serial debiutował z nowymi odcinkami co tydzień i dopiero po zakończeniu emisji trafia do innych krajów, w tym do Polski. Rolę główną gra Jesse Eisenberg, a obok niego zobaczymy m. in. Claire Danes znaną z "Homeland". Serial opowiada o 41-letni Tobym Fleishmanie - świeżym po rozwodzie poszukujący drugiej połówki lekarzu. Osiąga pewne sukcesy w randkowym świecie, ale jego żona nagle znika pozostawiając pod jego opieką 9-letniego syna i 11-letnią córkę. Nie wiedząc, czy i kiedy wróci Rachel, Toby jest w nie lada tarapatach, a dążąc do odnalezienia żony będzie musiał zmierzyć się z prawdziwymi przyczynami rozpadu jego małżeństwa.

Co nowego w lutym na Disney+?

Przed nami też nie lada premiera filmowa - "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu". To jedna z najnowszych premier Marvela i nareszcie trafia on na platformę, co dla wielu widzów będzie nie lada gratką. Disney przygotowało także własną produkcję filmową z myślą o Disney+: "Darby i Duchy". Główna bohaterka zyskuje umiejętność widzenia zmarłych osób, które zginęły w wypadku. Sama ociera się w nim o śmierć i po wszystkim staje się zamkniętą w sobie introwertyczką. Umiejętność okaże się pomocna, gdy jej koleżanka Capri umiera w dziwnym wypadku. Dziewczyna prosi Darby, by ta zorganizowała jej wcześniej zaplanowaną imprezę zgodnie z zapowiedzią.

Disney nie pozostaje zamknięte na inne gatunki i kategorie, dlatego w lutym zobaczymy także animację "Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej", a także serial "Mistrzowie kuchni w dziczy". W tym ostatnim dwóch światowej klasy szefów kuchni będzie musiało zmierzyć się ze sobą i swoimi osobistymi wyzwaniami starając się przetrwać w dziczy. Ich celem będzie też przygotowanie posiłku godnego pięciogwiazdkowej restauracji po środku niczego.

Pełna lista - nowości Disney+ luty 2022

 • ROZTERKI FLEISHMANA - FLEISHMAN IS IN TROUBLE SERIAL ORYGINALNY DISNEY+
  22 lutego - dostępne wszystkie odcinki„Rozterki Fleishmana” to historia 41-letniego Toby'ego Fleishmana, który właśnie się rozwiódł i odważnie zanurkował w nowy świat aplikacji randkowych, osiągając sukcesy, jakich nigdy nie miał w młodości, zanim się nie ożenił pod koniec studiów medycznych. Ale na samym początku jego pierwszego lata wolności seksualnej była żona Rachel znika, zostawiając go z 11-letnią Hannah i 9-letnim Sollym i bez żadnych wieści, gdzie jest i czy planuje powrócić. Starając się pogodzić opiekę nad dziećmi, odnowioną znajomość z przyjaciółmi Libby i Sethem, ewentualny awans w szpitalu, na który długo czekał, a także wszystkie kwalifikujące się kobiety, jakie ma do zaoferowania Manhattan, uświadamia sobie, że nigdy nie odkryje, co stało się z Rachel, dopóki w końcu nie zmierzy się z przyczynami rozpadu ich małżeństwa.
 • CZARNA PANTERA: WAKANDA W MOIM SERCU - BLACK PANTHER: WAKANDA FOREVER
  1 lutego - W Czarnej Panterze: Wakanda w moim sercu Studia Marvel królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (m.in. Florence Kasumba) po śmierci króla T’Challi bronią swojej ojczyzny przed atakiem obcych sił. Gdy ludność Wakandy próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości, ich bohaterowie muszą zjednoczyć siły z pomocą Psa Wojny Nakii (Lupita Nyong’o) oraz Everetta Rossa (Martin Freeman) i stworzyć nową przyszłość Wakandy. Oprócz Tenocha Huerty w roli Namora, władcy ukrytego podwodnego królestwa, w filmie zobaczymy Dominique Thorne, Michaelę Coel, Mabel Cadenę i Alexa Livanalliego.
 • DARBY I DUCHY - DARBY AND THE DEAD - FILM ORYGINALNY DISNEY+
  27 stycznia - Darby Harper zyskuje zdolność widzenia zmarłych ludzi po wypadku, w którym ociera się o śmierć. W rezultacie staje się introwertyczna, odcina się od rówieśników z liceum i woli spędzać czas na doradzaniu samotnym duchom, które mają niedokończone sprawy na ziemi. Wszystko niespodziewanie zmienia się, gdy Capri, królowa najbardziej ekskluzywnej kliki w szkole, tuż przed swoja imprezą na cześć siedemnastych urodzin niespodziewanie umiera w dziwnym wypadku. Capri błaga Darby, żeby mimo jej śmierci impreza odbyła się zgodnie z planem. Aby uniknąć gniewu zmarłej szkolnej divy Darby musi wydostać się z narzuconej sobie samotni i wymyślić siebie na nowo na podobieństwo Capri. Oznacza to zaprzyjaźnienie się z ludźmi, których wcześniej unikała.

 • RODZINA DUMNYCH. GŁOŚNIEJ I DUMNIEJ - THE PROUD FAMILY: LOUDER AND PROUDER - SERIAL ORYGINALNY DISNEY+
  1 lutego - dostępne wszystkie odcinki - serial „Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej” to pełna ciepła i humoru kontynuacja uznanej serii, opowiadająca o perypetiach 14-letniej Penny i jej rodziny we współczesnym świecie. Jej mama, Trudy, ma nową pracę, jej tata, Oscar, jeszcze bardziej szalone plany, a sama Penny staje przed nowymi wyzwaniami, do których zalicza się uświadomiona społecznie i wymądrzająca się koleżanka.

 • MISTRZOWIE KUCHNI W DZICZY - CHEFS VS. WILD SERIAL ORYGINALNY DISNEY+
  1 lutego - dostępne wszystkie odcinki - Wzniesienie się na kulinarne szczyty nigdy nie wymagało tyle wysiłku. W każdym odcinku „Mistrzów kuchni w dziczy” dwóch światowej klasy szefów kuchni znajdzie się w dziczy, gdzie czekać będzie na nich żmudna i bezprecedensowa misja – przetrwać i zebrać wystarczająco dużo dostępnych w naturze produktów, by przygotować z nich posiłek godny pięciogwiazdkowej restauracji. Kulminacją każdego odcinka będzie starcie szefów kuchni jeden na jednego w „kuchni w dziczy”, gdzie – korzystając z zebranych produktów i pomysłowości – będą musieli stworzyć smaczne dania, które zrobią wrażenie na jurorach

 • RANDKA CARLA - DUG LIFE: CARL’S DATE
  10 lutego - w filmie krótkometrażowym Pixar Animation Studios „Randka Carla” Carl Fredricksen z oporami wybiera się na randkę, ale nie wie, jak ma się na niej zachować. Jego wierny przyjaciel As podsuwa mu wypróbowane sposoby na zawieranie przyjaźni – o ile jest się psem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu