Spotify

Discoverify pozwoli stworzyć osobiste dzienne playlisty dostosowane do waszego gustu i humoru

Kamil Świtalski
1

Nie masz czego słuchać na Spotify? Platforma Discoverify Music pozwoli wygenerować listy utworów dopasowane do naszego humoru!

Playlisty tworzone przez algorytmy Spotify bywają... wątpliwe. Raz idzie im lepiej, raz gorzej, ale prawdą jest że ze wszystkich wygenerowanych w obrębie serwisu list piosenek najbardziej lubię moje roczne podsumowania z najczęściej odtwarzanymi piosenkami. Ale przetestowałem kilka list odtwarzania "Discover Daily" zmodyfikowanych suwaczkami usługi Discoverify — i dzięki tamtejszym opcjom dostosowania i bazowania na naszej historii odsłuchiwanej muzyki można uzyskać naprawdę fajne efekty. I odkryć dużo dobra.

Discoverify Music pomoże stworzyć listy odtwarzania, jakie zapragniecie

Nikogo już nie dziwią nowe usługi związane ze Spotify. Popularna platforma muzyczna cały czas może liczyć na kreatywne projekty. Jedne bardziej praktyczne, inne mniej — ale Discoverify Music zdecydowanie zalicza się do tych pierwszych. By móc skorzystać z jej potencjału niezbędne będzie zalogowanie się danymi do Spotify i przyznanie całego zestawu dostępów. Gotowe? No to możemy ruszyć ku tworzeniu playlist dostosowanych do naszego humoru.

Twórcy platformy oddali w nasze ręce kilka suwaków, które pozwolą dostosować poszczególne parametry: od humoru, przez popularność, energetyczność, na tempie (tj. taneczności) kończąc. Zabawa tymi suwaczkami trwa dosłownie chwilę, a po tym czasie na liście naszych list odtwarzania pojawia się nowa lista: Discover Daily. A tam stworzona przez platformę lista z opisem:

Daily music, curated for you based on your listening history. If you don't want to get this daily playlist anymore, you can unsubscribe at https://discoverifymusic.com

Nic dodać, nic ująć. Wszyscy zainteresowani nowymi odkryciami muzycznymi w Spotify mogą zaglądać na stronę https://discoverifymusic.com i generować w ten sposób playlisty dostosowane do humoru i naszego dzisiejszego widzimisię!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu