Świat

Digg wprowadza elementy społecznościowe.

Grzegorz Marczak
Digg wprowadza elementy społecznościowe.
1

Serwis Digg.com prawdopodobnie jeszcze dzisiaj (a może już?) wdroży kilka większych zmian, które mają na celu nieco większą integracje społeczności jaka wytworzyła się wokół tego popularnego serwisu. Wprawdzie zapowiadane zmian (rozbudowa profilu, możliwość komentowania profili, możliwość dzieleni...


Serwis Digg.com prawdopodobnie jeszcze dzisiaj (a może już?) wdroży kilka większych zmian, które mają na celu nieco większą integracje społeczności jaka wytworzyła się wokół tego popularnego serwisu. Wprawdzie zapowiadane zmian (rozbudowa profilu, możliwość komentowania profili, możliwość dzielenia się newsami z znajomymi lub grupą znajomych itp) nie są czymś nowym i odkrywczym ale zapewne przydadzą się Diggowi.

Zapowiadana wcześniej sekcja na grafikę, zdjęcia i obrazki nie będzie w tej zmianie wdrożona (autorzy obiecali udostępnić ją październiku)

Kolejne zapowiadane zmiany takie jak wdrożenie systemu rekomendacji wiadomości (bardzo mile widziana funkcjonalność) - również będą wdrożone w późniejszym terminie.

Widać jednak, że Kevi Rose wraz z ekipą tworzącą Digg czują oddech konkurencji na plecach i systematycznie wdrażają nowe funkcjonalności na swoim serwisie. W internecie można było już kilka razy przeczytać o zmierzchu digga i malejącej popularności tego serwisu.

Edit: Pojawił się już film przedstawiający zmiany na digg.com


Tak wygląda nowy profil użytkownika

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu