Świat

Francuski Iphone bez 3G

Grzegorz Marczak
Francuski Iphone bez 3G
4

CrunchGear informuje, że telefon firmy Apple będzie dostępny dla obywateli Francji 29 listopada (nie wiem czy będzie to pierwsza europejska premiera?). Cena Iphone będzie wynosiła 300 euro (cena w US to $399), i będzie on dostępny "wyłączenie" w sieci Orange. Iphone z francuskim menu...

CrunchGear informuje, że telefon firmy Apple będzie dostępny dla obywateli Francji 29 listopada (nie wiem czy będzie to pierwsza europejska premiera?). Cena Iphone będzie wynosiła 300 euro (cena w US to $399), i będzie on dostępny "wyłączenie" w sieci Orange.


Iphone z francuskim menu

Najgorszą informacją na temat francuskiej premiery dziecka Apple jest to, że telefon nie będzie posiadał 3G (czyli nie będziemy mogli skorzystać z dobrodziejstwa jakie niesie ze sobą 3G czyli szybkiej transmisji danych).

Moim zdaniem Iphone bez 3G i przy swojej cenie staje się coraz mniej atrakcyjny dla europejczyków - nie wiadomo jednak czy ten sam model telefonu zostanie zaprezentowany w innych krajach europejskich (spodziewam się jednak, że tak będzie).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu