Felietony

Diablo 3 Director's Cut - czyli co nie znalazło się w oficjalnej wersji gry?

Michał Majchrzycki
Diablo 3 Director's Cut - czyli co nie znalazło się w oficjalnej wersji gry?
9

Minęło już trochę czasu od premiery (bardzo) długo oczekiwanego „Diablo 3”. Wszyscy wiemy już, co znalazło się w grze - czy to samemu bawiąc się najnowszą zabawką od Blizzarda, czy też czytając recenzje i omówienia w internecie. No dobrze, a co nie znalazło się w najbardziej oczekiwanym tytule ostat...

Minęło już trochę czasu od premiery (bardzo) długo oczekiwanego „Diablo 3”. Wszyscy wiemy już, co znalazło się w grze - czy to samemu bawiąc się najnowszą zabawką od Blizzarda, czy też czytając recenzje i omówienia w internecie. No dobrze, a co nie znalazło się w najbardziej oczekiwanym tytule ostatnich lat? Tego możemy dowiedzieć się z klipu wideo.

Jednym z ciekawszych elementów wydań DVD filmów są ścinki ze scen, które nie znalazły się w filmie. Niekiedy to tylko zabawne epizody, w których znani aktorzy wydurniają się przed kamerę. Innym razem materiałów nieuwzględnionych w kinowej wersji filmu jest tak dużo, że reżyser decyduje się na wydanie rozszerzone swojego dzieła. W przypadku „Władcy Pierścieni” było to porządnie rozszerzona wersja.

A jak to wygląda w przypadku gier komputerowych?

„Diablo 3” zdobył ogromną popularność już w dniu premiery. Gra wzbudziła też wiele kontrowersji wywołanych m.in. problemami z logowaniem czy kradzieżami kont. Okazuje się też, że wiele z pomysłów, nad którym pracowali programiści Blizzarda nie weszło w ogóle w życie. To chociażby przeskakiwanie przeszkód, wchodzenie po drabinie czy dodatkowe plansze.

Listę funkcji i pomysłów, które nie pojawiły się w „Diablo 3” możemy obejrzeć na krótkim klipie zamieszczonym w YouTube.

Jak sugeruje nazwa filmiku, w przyszłości powinny pojawić się dalsze materiały z niezrealizowanymi pomysłami Blizzarda. Ciekawe, czy firma zdecyduje się na wprowadzenie niektórych z nich do gry w przygotowywanych aktualizacjach i patchach?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu