Niektórzy z Was zapewne zauważyli już drobne zmiany w składzie naszego zespołu. Przyszedł więc czas, by przedstawić Wam nowych autorów. Na początku ...
Niektórzy z Was zapewne zauważyli już drobne zmiany w składzie naszego zespołu. Przyszedł więc czas, by przedstawić Wam nowych autorów. Na początku jednak chciałbym również jeszcze raz podziękować Pawłowi Iwaniukowi za dotychczasową współpracę i szereg ciekawych artykułów jego autorstwa. Niestety tym wpisem zakończył codzienne publikowanie ich na AW, skupiając się na swoim nowym projekcie, któremu oczywiście gorąco kibicujemy i życzymy powodzenia w jego rozwoju.
Przejdźmy teraz do nowych autorów. Z tego miejsca chciałbym oficjalnie przywitać ich wszystkich oraz życzyć im, no i Wam, wielu ciekawych wpisów ich autorstwa.
Zaczynamy od pierwszego, w kolejności dołączenia do zespołu.
Pasjonat systemów mobilnych oraz aplikacji (w tym tych dziwnych i egzotycznych). Redaktor naczelny AntyApps, gdzie skupią się głównie na ekosystemie Windows Phone. Od czasu pierwszego kontaktu z C 64 zakochany w elektronicznej rozrywce. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Od tamtej pory sieć jest nieodłączną częścią jego życia. Z zamiłowania podróżnik. Wolne chwile stara się spędzać na łonie natury lub też pracuje z ludźmi, ucząc ich różnych dziwnych rzeczy. Ma dziwne odczucia, gdy opowiada o sobie w 3 osobie, więc na tym poprzestanie.
Przy komputerze spędza zdecydowaną większość swojego życia. Stan ten trwa nieprzerwanie od roku 2008, kiedy to rozpoczął pracę w Sieci. Realizował się m.in. w tekstach poświęconych podatkom, hodowli ślimaka, energetyce odnawialnej, podróżom po świecie, czy produkcji biohumusu. Po jakimś czasie zainteresował się branżą nowych technologii i wpadł w nią na dobre. Najbardziej interesuje się segmentem technologii mobilnych, lecz nie jest gadżeciarzem – oglądając nowe smartfony i tablety zazwyczaj drapie się po głowie i zastanawia, jak to włączyć. Chce natomiast wiedzieć wszystko na temat producenta, jego wyników finansowych, kosztów produkcji i wielkości sprzedaży. Ekscytuje się zawsze, gdy jakaś firma z sektora IT planuje przejąć innego gracza, wejść na nowy rynek, bądź rozszerzyć swą działalność.
Dolnoślązak z urodzenia, rosjoznawca z wykształcenia, turysta i pasjonat piw regionalnych z zamiłowania. Przed 30-stką chce zwiedzić wszystkie europejskie stolice, zasadzić kilka krzewów winorośli na własnym kawałku ziemi i poznać recepturę lodów w ulubionej lodziarni (w celach czysto empirycznych i biznesowych). Nim to nastąpi nadal będzie się oddawał swym zainteresowaniom: historii, kulinariom i dowcipkowaniu w gronie znajomych.
Od 2006 roku związany z e-learningiem, pasjonat uczenia się. Fan e-learningu poszukujacy w różnych miejscach nowych rozwiązań dla starych problemów. Założyciel 2EDU.pl, pomysłodawca i organizator konferencji EduCamp. Zakochany w tym co internetowe i nowe aktualnie realizujący się jako Kierownik Zespołu ds. Narzędzi Szkoleniowych w Motorola Solutions.
Gdy został obdarowany pierwszym komputerem, wiedział dokładnie w jakiej branży zamierza działać w przyszłości i tak porzucone zostało marzenie o zostaniu chirurgiem. Zainteresowania obejmują wszelkie (mobilne) nowe technologie oraz szeroko pojęty twór zwany Internetem. Nie stroni od dzielenia się swoją opinią i brania udziału w konstruktywnych dyskusjach. Uwielbia zabawę nowymi gadżetami - smartfonami, tabletami, laptopami i konsolami. Przyszłość upatruje w rozwoju usług w chmurze i codziennie korzysta z jej dobrodziejstw. Docenia i podziwia gigantów rynku technologicznego: Google, Apple, Microsoft czy Amazon (kolejność przypadkowa).
Wolny czas lubi spędzać na oglądaniu seriali rodem zza oceanu, nie pogardzi jednak dobrym filmem. Wyznaje zasadę, że dzień bez muzyki to dzień stracony, dlatego zawsze towarzyszy mu iPod. Pole zainteresowań wybiega również poza świat elektroniki - kocha żużel i uwielbia piłkę nożną. Nie zaniechał czytania (e-)książek.
Cieszy go poznawanie nowych ludzi i spędzanie produktywnie każdej wolnej chwili. Nie przekreśla na starcie nikogo i niczego.
Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu