Felietony

Democamp rejestracja otwarta + 20% zniżki dla startupów

Grzegorz Marczak
Democamp rejestracja otwarta + 20% zniżki dla startupów
1

O zbliżającej imprezie Democamp już pisałem, ale jak mówią niektórzy wiedzę utrwala się skutecznie przez powtarzanie. Tak więc powtarzam - Democamp tym razem będzie to międzynarodowe impreza na której (jak przypuszczam) pojawi się wielu gości z za granicy w tym również inwestorzy i przedstawiciel...


O zbliżającej imprezie Democamp już pisałem, ale jak mówią niektórzy wiedzę utrwala się skutecznie przez powtarzanie. Tak więc powtarzam - Democamp tym razem będzie to międzynarodowe impreza na której (jak przypuszczam) pojawi się wielu gości z za granicy w tym również inwestorzy i przedstawiciele VC.

Uczestnictwo startupów i funduszy w imprezie nie jest darmowe dlatego warto zarejestrować się już teraz i załapać się na 20% zniżkę (tylko do 15 kwietnia). Podobno w przeciągu pierwszych dwóch dni od otwarcia rejestracji poszło już 70 biletów! Dla przypomnienia oto najważniejsze elementy dwu dniowej imprezy jaka nas czeka:

Dzień I (23. maja)

Możliwość wygłoszenia prezentacji przed międzynarodowym gronem społeczności barcampowej (wiemy, że będzie kilkadziesiąt osób z litwy, łotwy oraz niemiec).

Dzień II targi start-upów (24. maja)

Rozdzielone w tym roku na odpłatną możliwość pozyskania mini-stoiska i bezpłatną aplikację do konkursu start-upów przed gronem Jurorów

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu