Moje przemyślenia

Deezer zapłaci deweloperom za każdego nowego użytkownika wersji Premium+

GU
Grzegorz Ułan
11

Dostaliśmy właśnie informację o uruchomieniu przez Deezer programu afiliacyjnego, dzięki któremu deweloperzy, którzy w swoich aplikacjach wdrożą dostęp do muzyki poprzez Deezer API, będą otrzymywali wynagrodzenie za każdego nowego poleconego użytkownika, który wykupi później wersję Premium. Z k...


Dostaliśmy właśnie informację o uruchomieniu przez Deezer programu afiliacyjnego, dzięki któremu deweloperzy, którzy w swoich aplikacjach wdrożą dostęp do muzyki poprzez Deezer API, będą otrzymywali wynagrodzenie za każdego nowego poleconego użytkownika, który wykupi później wersję Premium.

Z komunikatu, który otrzymaliśmy nie wynika jasno, jakie to wynagrodzenie będzie. Czy w wysokości abonamentu Deezer Premium+ (19,99 zł) czy Premium (9,99 zł).

Deezer uruchomił program afiliacyjny dla twórców oprogramowania korzystających z otwartego Deezer API. Dzięki temu, autorzy oprogramowania, „wbudowujący” muzykę do swoich aplikacji społecznych za pośrednictwem Deezer API, będą wynagradzani finansowo za każdą poleconą przez nich osobę, która wykupi subskrypcję w serwisie Deezer. (Za każdą osobę, która wykupi abonament Deezer Premium+, autor aplikacji otrzyma wynagrodzenie o wartości jednomiesięcznego abonamentu Deezer.

Niemniej jednak to ciekawe posunięcie, które pozwoli Deezerowi na jeszcze większą popularyzację swojej usługi muzycznej w naszym kraju.

Więcej o nowym programie Deezera przeczytacie na ich blogu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

apiDeezerzarabianie