Gry

Święto graczy PlayStation powraca. Startuje Days of Play!

Piotr Kurek
Święto graczy PlayStation powraca. Startuje Days of Play!
0

Tegoroczna odsłona Days of Play to setki przecen w PlayStation Store, niższe abonamenty PlayStation Plus oraz akcje promocyjne organizowane przez popularne sklepy z elektroniką. Na co warto zwrócić uwagę?

Niewątpliwie najbardziej atrakcyjną promocją w ramach trwających Days of Play jest abonament PlayStation Plus w niższej cenie. Tyczy się to każdego z poziomów: Essential, Extra i Premium. Decydując się na zakup PlayStation Plus Essential na rok zapłacicie 180 zł. PlayStation Plus Extra kosztuje 300 zł, natomiast PlayStation Plus Premium to 360 zł za rok. Mowa więc jest o 25-procentowej obniżce cen. Dodatkowo można zsumować dowolną liczbę wybranych 12-miesięcznych abonamentów i jeszcze bardziej zwiększyć oszczędności. 25% zniżka dostępna jest wyłącznie na 12-miesięczny abonament dla nowych i obecnych posiadaczy oraz na rozszerzenie do Extra i Premium/Deluxe dla posiadaczy 1-miesięcznego, 3-miesięcznego lub 12-miesięcznego abonamentu.

Days of Play. Święto graczy PlayStation powraca

Jednak same promocje na abonament PlayStation Plus to nie wszystko. Nie mogło też zabraknąć przecen gier cyfrowych w PlayStation Store. W niższych cenach kupicie m.in. Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna PS4 & PS5 za 94,50 zł, God of War Ragnarök PS4 & PS5 za 254,25 zł, Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS4 & PS5 za 129,50 zł, The Last of Us Part I za 254,25 zł, Horizon Forbidden West za 210,18 zł, Ratchet & Clank: Rift Apart za 169,50 zł, czy remake Dead Space za 244,93 zł. Pełną ofertę Days of Play wraz z przecenionymi grami znajdziecie na stronach PlayStation Store. Akcja trwa do 12 czerwca, więc na zakupy macie jeszcze trochę czasu.

Swoje własne przeceny z okazji Days of Play prowadzą także popularne sklepy z elektroniką. W ofercie RTV EURO AGD, Media Markt, Media Expert znajdziecie pudełkowe wersje gier oraz akcesoria do konsol PlayStation w niższych cenach.

W ramach akcji kupicie m.in. gry na PS4 od 39,99 zł - Horizon: Zero Dawn, God of War, Killzone: Shadow Fall i inne. To także tańsze akcesoria, w tym stacja ładująca do kontrolerów Dualsense za 99 zł, słuchawki SONY Pulse 3D Wireless za 339 zł. Pełne rozpiski przecenionych produktów znajdziecie na stronach poszczególnych sklepów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu