Uncategorized

David Hasselhoff stworzył własny serwis społecznościowy

Paweł Grzegorz Iwaniuk
David Hasselhoff stworzył własny serwis społecznościowy
8

Nie pytam czy znacie Davida Hasselhoffa, gdyż znają go wszyscy. Jest on prawie tak samo popularny jak Chuck Norris choć nie potrafi wykonać kopa z półobrotu. David ma jednak wiele innych talentów. Potrafi biegać w czerwonych slipach po plaży w zwolnionym tempie. Ostatnio natomiast postanowił on udow...

Nie pytam czy znacie Davida Hasselhoffa, gdyż znają go wszyscy. Jest on prawie tak samo popularny jak Chuck Norris choć nie potrafi wykonać kopa z półobrotu. David ma jednak wiele innych talentów. Potrafi biegać w czerwonych slipach po plaży w zwolnionym tempie. Ostatnio natomiast postanowił on udowodnić milionom internautów, że potrafi tworzyć serwisy internetowe. Stworzył serwis społecznościowy dla miłośników... siebie.

Serwis dostępny jest pod adresem: www.davidhasselhoff.com

Zanim David Hasselhoff stworzył swój serwis był jedną z wielu gwiazd posiadających profil w serwisie Myspace. Na blogu aktora przeczytać możemy, że decyzję o opuszczeniu wspomnianego serwisu podjął ponieważ w trakcie swoich podróży po świecie zrozumiał, że jego fani potrzebują własnego, niezależnego miejsca do dyskusji o swoim idolu.

Czy to możliwe, że jesteśmy właśnie świadkami powstawania nowego trendu w serwisach społecznościowych? Czy czas na serwisy dedykowane sławnym postaciom bądź określonym tematykom? Co o tym myślicie i dlaczego jeszcze nie zarejestrowaliście się na Hoffspace?

Źródło wiadomości: theNEXTweb

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Off topic