Telekomy

Darmowe usługi od Mobile Vikings, wystarczy, że zaprosisz 5 znajomych

Grzegorz Ułan
Darmowe usługi od Mobile Vikings, wystarczy, że zaprosisz 5 znajomych
6

Mobile Vikings odświeżył ostatnio swój flagowy nielimitowany pakiet z transferem danych 15 GB. Przy tej okazji udostępnił system poleceń, dzięki któremu można z tego pakietu korzystać zupełnie za darmo na zawsze.

Oferta no limit w Mobile Vikings

Sprawdźmy najpierw jak wygląda wspomniany pakiet. Do niedawna za nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych i na numery stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 15 GB transferu danych musieliśmy płacić 29 zł. Teraz za ten sam zestaw zapłacimy o 4 zł mniej, czyli 25 zł.

Pakiet ten zawiera jeszcze bezpłatny transfer podczas korzystania z Facebooka i Facebook Messenger na telefonie (nie pomniejsza dostępnej paczki danych). Trzeba również pamiętać o tym, że w Mobile Vikings niewykorzystane GB przechodzą na kolejny okres, pod warunkiem regularnego doładowywania konta. Dodatkowo klienci, którzy zdecydują się przenieść numer do Mobile Vikings, mogą liczyć na bonusowy pakiet danych w wysokości 10 GB.

Samo korzystanie z oferty Mobile Vikings jest niezwykle proste i wygodne. Przypomina to trochę model subskrypcyjny, który znamy na przykład z Netfliksa, czyli w aplikacji mobilnej podpinamy swoją kartę płatniczą, włączamy cykliczne doładowanie i co miesiąc oferta odnawia się automatycznie. W przypadku rezygnacji, odznaczamy tylko opcję na koncie i po sprawie.

System poleceń w Mobile Vikings

Oferta Mobile Vikings jest na tyle korzystna, że nie powinniście mieć problemu, by obniżyć sobie miesięczną opłatę za nią. Wystarczy zachęcić do niej swoich znajomych.

Co więcej możliwe jest też korzystanie z niej za darmo. Warunek? Zaproszeniena pokład co najmniej 5 nowych znajomych, którzy co miesiąc będą doładowywać konto za minimum 25 zł.

Maciej Grzelak, Product Manager w Mobile Vikings Polska:

Długo zastanawialiśmy się nad wyglądem naszego nowego programu poleceń. W końcu doszliśmy do wniosku, że nic tak nie zadowoli Vikingów jak po prostu... darmowe usługi. Bez ukrytych paragrafów. Chcieliśmy zaproponować usługę innowacyjną, która racjonalnie pozwoli redukować opłaty i zmniejszyć domowe wydatki. Jako pierwszy operator oferujemy Vikingom tego typu system oszczędzania i możliwość budowania własnych mini załóg. Nasi użytkownicy muszą się de facto napracować raz, a benefity, które czerpią, czyli darmowe usługi, zostają z nimi już na zawsze. Obecnie na rynku obserwuje się zaciętą walkę cenową między operatorami, prześcigającymi się o każdą złotówkę. My idziemy o krok dalej - dajemy możliwość posiadania czegoś zupełnie ZA DARMO. Taniej się już nie da.

Oczywiście to nie jest jedyny próg, który pozwala oszczędzać Vikingom. Jeśli zaprosimy jedną osobę, możemy liczyć na rabat do swojego pakietu w wysokości 10%, przy dwóch 20%, trzecia osoba daje 30% rabat, a czwarta 40%. W tym miejscu aż żal byłoby nie zaprosić piątej osoby, która zwalnia nas z jakichkolwiek opłat na zawsze.

Zarówno sama oferta, gdzie za 25 zł dostajemy w pakiecie nielimitowane rozmowy i wiadomości oraz 15 GB transferu danych, jak i sam program lojalnościowy wydają się bardzo atrakcyjne. Bardzo szybko możliwe jest jeszcze obniżenie tej opłaty, jak nie do zera to o całkiem przyzwoity procentowy rabat, przyznawany już od jednej osoby ściągniętej do Vikingów.

Szczegóły odnośnie do programu lojalnościowego znajdziecie pod tym linkiem, a ofertę Mobile Vikings na ich stronie, pod tym adresem.

---
Artykuł powstał przy współpracy z Mobile Vikings.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu