6

Możecie zdobyć dwa darmowe bilety do Multikina – oto jak to zrobić

Multikino wraz z Google Pay przygotowali bardzo fajną akcję, z której możecie skorzystać do końca roku - jeśli zrobicie wszystko jak należy, zdobędziecie dwa bilety za darmo!

Multikino już od jakiegoś czasu próbuje na wiele sposobów zachęcić widzów do odwiedzania multipleksów – do ich dyspozycji są przecież Multiponiedziałki, Megaśrody, M!Karta i wiele innych szans na zakup biletu taniej, niż zazwyczaj. Teraz, wspólnie z Google Pay, przygotowano nową akcję, dzięki której za darmo otrzymacie dwa bilety – jak je zdobyć?

Dwa darmowe bilety w Multikinie przy płatności Google Pay

Zasada jest prosta. Odwiedzacie adres www.multikino.pl, kupujecie minimum dwa bilety na dowolny seans w Multikinie i płacicie przy użyciu Google Pay – usługa może się kojarzyć przede wszystkim z płatnościami zbliżeniowymi za pomocą smartfona, ale od jakiegoś czasu Google Pay to także metoda na płatności w internecie, a coraz większa liczba sklepów i innych placówek pozwala w ten sposób rozliczyć swoje zakupy.

Na zakup dwóch (lub więcej) biletów na Multikino.pl macie czas do 31 grudnia tego roku. Po pomyślnym rozliczeniu transakcji wraz z biletami na Waszej skrzynce odbiorczej pojawią się także dwa vouchery, dzięki którym będziecie mogli odebrać dwa bilety na dowolny seans 2D w dowolny dzień tygodnia w Multikinie. Warunkiem jest jednak termin, który upływa 30 czerwca 2019 roku. Uwaga – z promocji organizowanej przez Multikino możecie skorzystać tylko raz. Jak działa Google Pay? Dzięki tej usłudze płatności w internecie możecie nie tylko przyspieszyć proces, ale także uczynić go bardziej bezpiecznym, ponieważ dane waszej karty płatniczej nie są nikomu przekazywane, a do systemu można dodać dowolną kartę, nie tylko te wspierane przez płatności zbliżeniowe Google Pay.

Na co można wybrać się do kina w najbliższym czasie? W repertuarze znajdziecie teraz m. in. drugą część magicznego świata Pottera, czyli „Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda„, muzyczny „Bohemian Rhapsody” o historii Freddy’ego Mercurego i zespołu Queen czy „Creed II”, czyli powrót Rocky’ego oraz Drago.