VOD

Gwiazda Stranger Things z własnym filmem. Dama - zwiastun Netfliksa

Konrad Kozłowski
Gwiazda Stranger Things z własnym filmem. Dama - zwiastun Netfliksa
1

Gwiazda Stranger Things powraca w nowej produkcji Netfliksa. Millie Bobby Brown zagrała główną rolę w filmie "Dama" - znamy datę premiery i właśnie pokazano zwiastun!

Na Netflix nadciąga film "Dama" - baśniowa opowieść od reżysera Juana Carlosa Fresnadillo, nominowanego do Oscara w kategorii najlepszy krótkometrażowy film aktorski. Nowy film przenosi nas w świat, gdzie Millie Bobby Brown wciela się w rolę odważnej i zdeterminowanej Elodie.

Kariera aktorki nabrała rozpędu po występie w "Stranger Things". Mogliśmy ją oglądać m. in. jako Enolę Holmes, siostrę Sherlocka Holmesa, już w dwóch filmach Netfliksa, a także dwóch widowiskach prosto z Hollywood: "Godzilla II: Król potworów" i "Godzilla vs. Kong".

Jak zapowiada Netflix, w tej historii tradycyjne motywy bajkowe przeplatają się z nieprzewidywalnością, gdy książę zdradza Elodie, oddając ją w ofierze smokowi. „To dama, która nie potrzebuje ratowania” - mówi Brown w wywiadzie dla Netflix. „Ratuje się sama na wiele sposobów. To całkowicie odwraca oczekiwania: spodziewacie się, że książę obróci się i ją uratuje, a tu... nie. Nie czekajcie na księcia”.

Dama na Netflix - zwiastun i data premiery

Film będzie ukazywać odważną walkę Elodie o przetrwanie, zmuszoną do samotnej konfrontacji ze strasznym smokiem. Jak czytamy w opisach, to nie tylko pełna adrenaliny przygoda, ale również historia młodej kobiety, która staje się silną i niezależną dorosłą osobą.

W obsadzie "Damy" nie zabraknie znakomitych aktorów, takich jak Angela Bassett czy Robin Wright, którzy wcielają się w role macochy i teściowej Elodie. Film wchodzi na platformę Netflix 8 marca, a zwiastun zapowiada nowatorskie podejście do baśniowych opowieści.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu