Gry

Czy Twój komputer poradzi sobie z Call of Duty: Black Ops 3?

Paweł Winiarski
Czy Twój komputer poradzi sobie z Call of Duty: Black Ops 3?
14

Call of Duty: Black Ops 3 to jedna z największych premier tej jesieni. Tak naprawdę każde CoD jedna z największych premier każdej jesieni od wielu lat. Gra rok w rok sprzedaje się świetnie na wszystkich platformach. Kolejne odsłony nie niosą jednak za sobą rewolucji graficznej - co zapewne jest prze...

Call of Duty: Black Ops 3 to jedna z największych premier tej jesieni. Tak naprawdę każde CoD jedna z największych premier każdej jesieni od wielu lat. Gra rok w rok sprzedaje się świetnie na wszystkich platformach. Kolejne odsłony nie niosą jednak za sobą rewolucji graficznej - co zapewne jest przemyślaną strategią. Znamy wymagania sprzętowe Black Ops 3, sprawdźcie czy Wasz PC da sobie z grą radę.

Jak co roku twórcy i wydawca Call of Duty myślą o wszystkich graczach lubiących spędzać czas przy PC. Może właśnie dlatego gra działa dobrze na starszych komputerów i do płynnego działąnia nie wymaga drogich maszyn. Z drugiej strony posiadacze naprawdę mocnych sprzętów mogą ustawić wszystkie opcje na najwyższe i cieszyć się grą w najlepszej oprawie. Oczywiście nie będzie ona konkurować wizualnie z najładniejszymi produkcjami na rynku, ale przynajmniej nie będziemy czuli, że sprzęt się marnuje.

Jeśli jednak zastanawiacie się czy w tym roku przejdziecie komfortowo kampanię i wskoczycie do sieci postrzelać, zobaczcie oficjalne minimalne wymagania sprzętowe jakim będzie musiał sprostać Wasz PeCet:

System operacyjny

Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
Procesor
Intel Core i3-530 - 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 @- 2.60 GHz
RAM
6 GB RAM
Karta graficzna
NVIDIA GeForce GTX 470 - 1GB / ATI Radeon HD 6970 - 1GB

X

Call of Duty: Black Ops 3 w wersji na PC, podobnie jak poprzednie odsłony Black Ops, dostanie dedykowane serwery dla wszystkich rankingowych meczy, co zapewne ucieszy miłośników sieciowych starć. PC-towcy dostaną również FOV Slider, czyli możliwość zmiany pola widzenia. Jego ustawienia to kwestia preferencji - małe pole na pewno pomoże słabszym komputerom, ale może Was od tego rozboleć głowa. Nie ustalono jeszcze natomiast co z blokowaniem FPS-ów. Opcja zostanie zaimplementowana jeśli będzie znacząco wpływać na balans rozgrywki i wydajność serwerów trybów sieciowych.

grafika: 1, 2

źródło: 1, 2

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu