Gry

Cyberpunk 2077: Widmo wolności - nowy trailer dużo mówi o histori DLC

Krzysztof Rojek
Cyberpunk 2077: Widmo wolności - nowy trailer dużo mówi o histori DLC
0

Masa nowości od CD Projekt RED. Studio pokazało szczegóły nowego DLC oraz datę aktualizacji 2.0 do Cyberpunka.

Podczas streamu Night City Wire CD Projekt Red przybliżył oczekiwany przez wszystkich więcej informacji o nadchodzącym DLC pod tytułem Phantom Liberty. Kolejną kwestią na którą czekali gracze jest osławiony "Update 2.0", mający zmienić i jeszcze mocniej rozbudować grę o nowe elementy. Podczas konferencji poznaliśmy więcej szczegółów na ten temat wraz z datą premiery.

Cyberpunk 2077 - Widmo wolności na nowym zwiastunie

CDPR zaprezentował nowy zwiastun produkcji skupiony na historii jednego z wiodących bohaterów Widma wolności — Solomona Reeda, w którego rolę wcielił się znany na całym świecie Idris Elba (Thor: Ragnarok, Luther, Legion Samobójców: The Suicide Squad, Prawo ulicy). Podczas prezentacji aktor nie tylko opowiedział o swojej postaci, ale też przeanalizował trailer scena po scenie, przybliżając graczom to, czego mogą się po nowym DLC spodziewać.

Wraz z tym opowiedziano też o aktualizacji 2.0 i o tym, co wniesie ona do rozgrywki. Dotychczasowe drzewka umiejętności zostaną przemodelowane, a osoby, które zagrają w DLC otrzymają jeszcze jedno drzewko pod tytułem Relic, co umożliwi jeszcze więcej wariantów buildów postaci.  Ba, jeżeli jesteście ciekawi, co można obecnie zrobić w CP 2077, producent stworzył specjalną witrynę w której można eksperymentować i sprawdzić, w co najlepiej zainwestować punkty - jest ona dostępna tutaj.

Oprócz tego nowa aktualizacja 2.0 przyniesie także nowy system policji, walki i zmodyfikowane wszczepy. CDPR ujawnił, że update będzie dostępny dla wszystkich graczy już 21 września, zarówno na konsole, jak i PC. Bonusem jest tutaj fakt, że do gry trafi chociażby nowa playlista muzyczna, która została w całości wyłoniona w konkursie społeczności. W grze znajdzie się też muzyka Dawida Podsiadło, który już wcześniej tworzył dla Cyberpunk Edgerunners.

Czekacie na nową aktualizację?

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu