Konferencja

Code Europe już wkrótce - największa konferencja programistyczna w Polsce

WS
Wpis Sponsorowany
5

Ponad 200 warsztatów i wykładów, 130 światowej sławy prelegentów i najnowsze technologie - już 5, 7 i 13 grudnia czekają na Was na konferencji programistycznej Code Europe. To jedyna w Polsce okazja do uczenia się od specjalistów IT z firm takich jak Amazon Web Services, Booking.com, JetBrains, Microsoft, Netflix, The Walt Disney Company. Czego dowiedziesz się na Code Europe?

HoloLens, Mixed Reality, biohacking, telepresence i projekt “Avatar” - na grudniowej konferencji Code Europe pojawią się najnowsze technologie i rozwiązania stosowane w najbardziej innowacyjnych firmach z branży IT. Program wydarzenia podzielony jest na 10 ścieżek tematycznych - od futurystycznej “Future & Inspire”, po “Programming Languages” i “Java & Scala”, poświęcone popularnym językom programowania i technologiom. Sprawdź agendę Code Europe >>

Code Europe rozpocznie się już za kilka dni - 5, 7 i 13 grudnia - w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu.

To jedyna okazja do spotkania się z ponad 130 specjalistami IT, którzy przyjeżdżają do Polski specjalnie na Code Europe, wśród nich są:

  • Edward Burns, na co dzień Consulting Member of the Technical Staff w Oracle, bloger org/, badacz programistów i autor książki “Secrets of the Rock Star“, poprowadzi wykład “Secrets of the Above Average Programmers”. To spotkanie dla tych, którzy zastanawiają się, jak zadbać o rozwój zawodowy, inwestować swój czas i rozwijać kompetencje.
  • Nicolás Bevacqua, Front-end Engineer z Elastic, znany jako bloger Ponyfoo, autor m.in. “JavaScript Application Design” czy “Practical Modern JavaScript”, poprowadzi wykład “Modular Design”. Nicolás podpowie, jak efektywnie tworzyć moduły w JavaScript i budować duże aplikacje o strukturze modułowej.
  • Alex Castillo, autor bloga http://www.castillo.io/, na co dzień Software Engineer w Netflix, pasjonat Angulara, Reacta i NeuroTech poprowadzi wykład “NeuroJavascript III: Moving things with your mind”, w którym podzieli się najnowszymi odkryciami na temat pracy ludzkiego mózgu. Dołącz, jeśli chcesz się dowiedzieć, jak przeprowadzać eksperymenty behawioralne za pomocą Angular 2 i uczenia maszynowego.
  • Janna Loeffler, Senior Ride Control Software Engineer w The Walt Disney Company, opowie o tym, co stoi za sukcesem parków rozrywki Walt Disney World. Jeśli chcesz poznać najnowsze rozwiązania stosowane w branży rozrywkowej, wybierz się na wykład “DevOps at Walt Disney Imagineering: Integrating Talent and Tools”.

W przerwie między warsztatami i prelekcjami odbędą się prezentacje nowych technologii, pokazy tworzenia gier komputerowych, a także poczęstunek - ulubiona przez specjalistów IT pizza. W tym sezonie nowością jest specjalna strefa Automotive Zone powered by TomTom, w której uczestnicy otrzymają unikalną szansę na zapoznanie się z rozwiązaniami dla pojazdów autonomicznych dostarczanymi przez TomTom oraz nowoczesnym systemem map nawigacyjnych firmy.

Pracujemy nad usługami geolokalizacyjnymi, systemami nawigacyjnymi oraz niektórymi, kluczowymi komponentami wykorzystywanymi w pojazdach autonomicznych, takimi jak RoadDNA oraz trójwymiarowe, nawigacyjne mapy HD – komentuje Marcin Kmiecik, CTO działu Map w TomTom.

Łódzki oddział firmy tworzy technologie informatyczne pozyskiwania danych z sensorów wykorzystywanych do tworzenia map nawigacyjnych, automatyczne oprogramowanie je interpretujące oraz własny, unikalny, transakcyjny system produkcji nawigacyjnej bazy danych, o których przedstawiciele firmy opowiedzą uczestnikom podczas wydarzenia.

Oferujemy pracownikom wiele unikalnych możliwości. Ukształtowaliśmy otwartą, innowacyjną kulturę organizacyjną. Nasi eksperci tworzą oryginalne rozwiązania technologiczne, współpracują i konkurują z najlepszymi specjalistami na świecie. Obecnie prowadzimy rekrutacje do oddziału TomTom w Łodzi oraz nowego biura w Poznaniu. Poszukujemy programistów, architektów, inżynierów DevOps, ale także ekspertów IoT,  Machine Learning i BigData. Jeśli ktoś chce podjąć zatrudnienie w  firmie, która stawia na kreatywność i umożliwia ciągły rozwój, to TomTom jest odpowiednim wyborem – dodaje Marcin Kmiecik.

Code Europe w liczbach:

  • 10 ścieżek tematycznych: Cloud Computing, Data Science, Future & Inspire, Gamedev, Java & Scala, DevOps & Architecture & Microservices, Everything Hardware, Programming languages, Tomorrow Web, Security & Testing,
  • ponad 130 światowej klasy prelegentów z 22 krajów,
  • 200 wykładów i warsztatów, na których w kameralnej atmosferze zdobędziesz najnowszą wiedzę.

Organizatorem konferencji programistycznej Code Europe jest Grupa Absolvent.pl. To już trzecia edycja Code Europe. Wiosną w wydarzeniu wzięło udział ponad 150 prelegentów z całego świata i 9000 programistów, chcących zdobywać najnowszą wiedzę IT dostępną na rynku.

Kiedy i gdzie zapraszamy?

  • Kraków, 5 grudnia, ICE Kraków Congress Centre
  • Warszawa, 7 grudnia, PGE Narodowy
  • Wrocław, 13 grudnia, Hala Stulecia

Zarejestruj się na: https://www.codeeurope.pl/en

Organizator Code Europe: Grupa Absolvent

Automotive zone powered by TomTom

Partner of Big Data Track: MicroStrategy

Banking Technology Partner: Alior Bank

Clean Code Partners: Capgemini Kraków, StepStone Services

Cloud Partners: BZWBK, Deloitte, Demant Technology Center, Dreamlab, Ericsson, Future Processing, Infopark AG, Motorola, Netcompany, Tieto

Tech Partner: Asus

Patrons: Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Marszałek Województwa Małopolskiego, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Ministerstwo Cyfryzacji, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Prezydent Miasta Krakowa, Prezydent Miasta Warszawy

Media partners: 4programmers, Antyweb.pl, Komputer Świat, Mam Startup

Media patrons: Challenge Rocket, DEVelopments by Łukasz Monkiewicz, dotnetomaniak.pl, fintek.pl, Geek Girls Carrot, GoMobi.pl, KrakWhiteHat.pl, it-leaders.pl, Magazyn-it.pl, Mobiletrends.pl, mobiRANK.pl, Notatnik Programisty, pcfoster.pl, Pixel-magazine.com, Programistamag.pl, sowaprogramuje.pl,  spotkania-it, Startup Academy, Thinkapple, tuWroclaw.com, virtual-IT, Womenintechnology.pl, Wroclife, Wydarzenia-IT

Link: https://www.codeeurope.pl/en

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu