Konferencja

Został już tylko tydzień do DevFest - największego polskiego zlotu deweloperów Google

Patronat Medialny
Został już tylko tydzień do DevFest - największego polskiego zlotu deweloperów Google
0

Programiści z całej Polski po raz piąty zjeżdżają się do Warszawy na najważniejszą konferencję organizowaną przez Google Developers Group w ramach DevFest Season 2016, czyli największego, międzynarodowego festiwalu, który swoje lokalne edycje odbywają się w prawie 100 krajach na całym świecie. W Polsce za całość odpowiada GDG Poland, czyli połączone siły grup z m.in. Krakowa, Lublina, Warszawy, Rzeszowa i Zielonej Góry.

Tegoroczna impreza znacznie powiększa się w stosunku do poprzednich edycji - w warszawskim Kinie Praha będziecie mieli okazję wziąć udział w warsztatach i panelach dyskusyjnych. Na 3 salach kinowych posłuchacie krótkich, bardzo konkretnych prelekcji najlepszych ekspertów - inżynierów Google, deweloperów, projektantów i gwiazdy sceny startupowej, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy mają realny wpływ na to jak wygląda cały rynek technologii, również ten międzynarodowy. Daje to w sumie prawie 40 godzin wykładów - przygotowanych przez zaproszonych ekspertów. Ich tematyka będzie oscylować wokół najnowszych trendów i rozwiązań dotyczących każdego z głównych tematów. Agenda wydarzenia dostępna jest na stronie devfest.pl.

Dla kogo jest GDG DevFest Poland?

W 12 polskich miastach grupy GDG zorganizowały ponad 250 wydarzeń - hackathonów, wykładów, barcampów, warsztatów i innych - na tematy związane z technologiami Google (od Androida i Chrome’a przez Cloud i Firebase aż do IoT, YouTube i VR), dla osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych, wszystkie o charakterze niekomercyjnym i darmowe dla uczestników. Z uwagi na swoją wielkość DevFest jest wyjątkiem, jednak cena normalnego biletu wynosi 50zł i daje on nieograniczony dostęp do wszystkich atrakcji tego dnia.

Dla czytelników AntyWeb przygotowaliśmy kod zniżkowy - 25 pierwszych osób, które wpiszą “AWGDG” na stronie rejestracji zapłaci za bilet 25zł mniej! Już teraz sprawdźcie jakie wykłady mogą Was zainteresować na stronie DevFest.pl - w ciągu najbliższych dni opublikowane będą ostatnie wystąpienia.

Bądźcie z nami również w tym roku!

Grupy Developerów Google w Polsce działają nieprzerwanie od 2011 roku - w 12 miastach zorganizowały ponad 250 wydarzeń na różne tematy związane z technologiami Google (od Androida i Chrome’a przez Chmurę i Firebase aż do IoT, YouTube i VR) wspierając lokalnych programistów i projektantów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu