VOD

Co zaraz zniknie z Netfliksa - oto tytuły które musisz zobaczyć przed koncem maja

Konrad Kozłowski
Co zaraz zniknie z Netfliksa - oto tytuły które musisz zobaczyć przed koncem maja
10

Z końcem maja z Netfliksa zniknie ponad 30 tytułów. Wśród nich znajdziecie kilka, które warto zobaczyć, zanim staną się niedostępne.

Numerem jeden, który bez wątpienia powinien trafić na Waszą listę do obejrzenia, jest film Kong: Wyspa Czaszki. To zupełnie nowe podejście do King Konga trafiło do kin w 2017 roku i choć nie przekonało do siebie wszystkich widzów i krytyków, to wydaje mi się, że zdecydowanie warto jest zobaczyć go, by samemu wyrobić sobie zdanie na temat produkcji. Kilka elementów zostało zachowanych, natomiast inne dostosowano do wykreowanego przez reżysera Jordana Vogt-Robertsa świata oraz uniwersum. Zgadza się, Kong należy do serii filmów i jest to ten sam świat, w którym rozgrywała się Godzilla z 2014 roku i tegoroczna druga część Godzilla 2: Król potworów. Kiedy dojdzie do spotkania obydwu potworów? Musimy jeszcze trochę zaczekać.

Czytaj też: Najważniejsze premiery na czerwiec – filmy i seriale

Ponadto z końcem maja z Netflix znikną m. in. Soccer City i Green Room. Pierwsza z produkcji opowiada o znaczeniu piłki nożnej w Południowej Afryce oraz turnieju Mistrzostw Świata organizowanym tam w 2010 roku. Drugi film skupia się na zespole punk rockowym, który wybiera się koncert, lecz na miejscu okazuje się, że mają go zagrać w siedzibie neonazistów. Członkowie zespołu stają się świadkami morderstwa i ratując swoje życie barykadują się w niewielkim pokoju.

Pełna lista tytułów usuwanych z Netflix z końcem maja

Niektóre z nich mogą powrócić w niedalekiej przyszłości.

Źródło: Upflix.pl

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu