Artykuł sponsorowany

Co potrafią procesory Intel 11. generacji oraz Intel EVO

Konrad Kozłowski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
20

Niedawno temu rozpoczął się nowy rok akademicki, zatem studenci skierowali się ku zakupom potrzebnych im książek, artykułów papierniczych i.... komputerów. Dla wielu to podstawowe narzędzie do podjęcia i kontynuowania edukacji dlatego ważne jest, by kupić właściwego laptopa

Sercem każdego komputera jest procesor, dlatego tak fundamentalny jest wybór odpowiedniego modelu. Markę Intel kojarzy chyba każdy, ale nie wszyscy są pasjonatami technologii i nie muszą być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Właśnie dlatego w tym materiale pokazaliśmy Wam kilka sytuacji i scenariuszy, w których najnowsza 11. generacja procesorów Intela oraz platforma Intel EVO mają okazję się wykazać i dlaczego kupując laptopa warto postawić właśnie na ten układ.

Nikt nie lubi być zależny od kabli, a już na pewno od tego podłączonego do zasilacza. Na całe szczęście czasy, w których o ładowarce mogliśmy zapomnieć na dwie czy trzy godziny mamy dawno za sobą, bo dziś przekraczamy czas nawet dziesięciu godzin pracy laptopa na jednym ładowaniu. Poza tym, układy Intel są dziś wystarczająco wydajne, by nie tylko swobodnie korzystać z aplikacji, których używamy codziennie, ale można na nich zrobić zdecydowanie więcej.

Po więcej informacji zapraszamy do naszego materiału na kanale.

-

Materiał powstał we współpracy z firmą Intel.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu