Acer

Co potrafi Predator? Przyglądamy się potężnemu laptopowi do gier

Tomasz Popielarczyk
Co potrafi Predator? Przyglądamy się potężnemu laptopowi do gier
23

Segment laptopów gamingowych ma się dobrze. To właśnie tutaj instalowane są najmocniejsze podzespoły, a klienci zostawiają największe pieniądze. Do rywalizacji na tym polu dołącza Acer wraz ze swoimi komputerami z serii Predator. Zabraliśmy jednego z nich na pizzę. Kontynuujemy nasz cykl partners...

Segment laptopów gamingowych ma się dobrze. To właśnie tutaj instalowane są najmocniejsze podzespoły, a klienci zostawiają największe pieniądze. Do rywalizacji na tym polu dołącza Acer wraz ze swoimi komputerami z serii Predator. Zabraliśmy jednego z nich na pizzę.

Kontynuujemy nasz cykl partnerski z firmą Acer, w trakcie którego prezentujemy Wam sprzęt z serii Predator. Po gamingowym tablecie przyszła kolej na laptopa. Do nas przyjechał model Predator 15 - jeden z dwóch dostępnych w ofercie komputerów przenośnych przeznaczonych dla graczy. Ceny laptopów z tego segmentu często spędzają sen z powiek. Seria Predator pod tym względem wypada bardzo konkurencyjnie. Co jeszcze ma do zaoferowania? Na to pytanie odpowiedź znajdziecie w naszym materiale wideo.

Jeżeli macie ochotę na więcej, zapraszamy do subskrypcji.

P.S. Materiał nagrywaliśmy przy użyciu sprzętu Sony.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu