Acer

Co potrafi Predator? Przyglądamy się potężnemu laptopowi do gier

TP
Tomasz Popielarczyk
23

Segment laptopów gamingowych ma się dobrze. To właśnie tutaj instalowane są najmocniejsze podzespoły, a klienci zostawiają największe pieniądze. Do rywalizacji na tym polu dołącza Acer wraz ze swoimi komputerami z serii Predator. Zabraliśmy jednego z nich na pizzę. Kontynuujemy nasz cykl partners...

Segment laptopów gamingowych ma się dobrze. To właśnie tutaj instalowane są najmocniejsze podzespoły, a klienci zostawiają największe pieniądze. Do rywalizacji na tym polu dołącza Acer wraz ze swoimi komputerami z serii Predator. Zabraliśmy jednego z nich na pizzę.

Kontynuujemy nasz cykl partnerski z firmą Acer, w trakcie którego prezentujemy Wam sprzęt z serii Predator. Po gamingowym tablecie przyszła kolej na laptopa. Do nas przyjechał model Predator 15 - jeden z dwóch dostępnych w ofercie komputerów przenośnych przeznaczonych dla graczy. Ceny laptopów z tego segmentu często spędzają sen z powiek. Seria Predator pod tym względem wypada bardzo konkurencyjnie. Co jeszcze ma do zaoferowania? Na to pytanie odpowiedź znajdziecie w naszym materiale wideo.

Jeżeli macie ochotę na więcej, zapraszamy do subskrypcji.

P.S. Materiał nagrywaliśmy przy użyciu sprzętu Sony.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu