Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
VOD

Co nowego na Netflix, HBO Go i Showmax? Co zniknie z ofert?

KK
Konrad Kozłowski
9

Oferty serwisów VOD bezustannie się zmieniają. Oczywiście są w nich elementy stałe, ale niemal każdego dnia katalogi poszerzają się o nowości, a czasem znika też sporo tytułów, które mieliście ochotę zobaczyć. Sprawdźmy, co ostatnio pojawiło się na Netflix i HBO Go, a co wkrótce zostanie usunięte.

Netflix - nowości

Oferta Netfliksa staje się coraz bardziej różnorodna i ewidentnie widać to na przykładzie ostatnio dodanych tytułów. Wśród nich obecne są bowiem filmowe klasyki, jak "To nie jest kraj dla starych ludzi" czy "Szeregowiec Ryan", ale nie zabrakło (oryginalnych) nowości i czegoś dla młodszych widzów. Jednym z najpopularniejszych filmów animowanych ostatniego czasu jest "Sekretne życie zwierzaków domowych" - właśnie teraz pojawia się w ofercie Netfliksa, podobnie jak re-we-la-cyj-ny "Ratatuj". Z lżejszych filmów mogę Wam też polecić "Piratów z Karaibów: Zemsta Salazara" - film był obiektem transferu z oferty HBO Go do Netflix.

Interesująco zapowiadają się także wspomniane autorskie serie Netfliksa: "Mroczny Turysta" oraz "Final Space". Pierwsza z nich przedstawia podróże Davida Farriera odwiedzającego nietypowe, wręcz makabryczne atrakcje rozsiane po całym świecie. Jeśli chcecie zobaczyć coś naprawdę zaskakującego, to może to być jeden z lepszych wyborów. "Final Space" natomiast to animacja ukazująca losy "uwięzionego wśród gwiazd człowieka nawiązującego znajomość z uroczym kosmitą potrafiącym niszczyć planety". Okej, a co dalej? "Rozpoczynają szaloną misję ratowania wszechświata". To może być niezłe!

HBO Go - nowości

HBO stawia na sprawdzone tytuły tym razem - "Wonder Woman" i "Truman Show" powinniście obejrzeć jak najszybciej, nawet jeśli seans któregoś z tych filmów macie za sobą. Są to dość skrajne produkcje, ale z przyjemnością powtórzyłbym każdą z nich. Pamiętam do dziś, jak ogromne wrażenie zrobiła na mnie rola Jima Carrey'a w "Truman Show" - jest to jeden z moich ulubionych filmów i wydaje mi się, że jest dziś jeszcze bardziej aktualny, aniżeli w czasach gdy powstawał i był niejako odpowiedzią na rosnącą popularność reality show. Oprócz nich, HBO Go dodało ostatnio do swojej oferty filmy: "Szkicownik", "Nasz najlepszy rok" i "Supersamiec" oraz "Psychonauci, zapomniane dzieci". Nie zapomnijcie o nowych odcinkach "Ostrych przedmiotów" - dzisiaj ma premierę już trzeci.

Showmax - nowości

Oprócz zwiastunu nowego oryginalnego serialu pt. "Rojst", oferta Showmax wzbogaciła się ostatnio o takie produkcje, jak "Wojna Harta" z Brucem Willisem, "40-letni prawiczek" ze Stevem Carellem i "Ja, Frankenstein". Podejrzewam jednak, że największym zainteresowaniem będzie cieszyć się serial "Misfits", czyli "Wyklęci", którego dodano wszystkie 5 sezonów.

Co zniknie z Netfliksa?

Serwis Upflix.pl informuje nas też o tytułach, które wkrótce zostaną z oferty usunięte. Na tej liście pojawiły się:

  • 1000 lat po Ziemi (2013)
  • American Hustle (2013)
  • Elizjum (2013)
  • Jeszcze większe dzieci (2013)
  • Kapitan Phillips (2013)
  • Klopsiki kontratakują (2013)
  • Smerfy 2 (2013)
  • To już jest koniec (2013)
  • Świat w płomieniach (2013)

Wszystkie znikną z Netfliksa 29 lipca (o ile nie powrócą tego samego dnia albo w późniejszym czasie). Taka zapowiedź mocno zmotywowała mnie do nadrobienia "American Hustle" ze świetną obsadą: Christian Bale, Bradley Cooper, Amy Adams, Jeremy Renner i Jennifer Lawrence wypadli podobno bardzo dobrze, a mnie jakoś nigdy nie było po drodze z tą produkcją. Natomiast jeśli nie widzieliście jeszcze "Kapitana Phillipsa" z Tomem Hanksem, to polecam zmienić to przed końcem lipca - naprawdę warto!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: