Technologie

Elektroniczne dodatki do Lego i innych zabawek? Circuit Cubes wygląda odjazdowo!

Kamil Świtalski
Elektroniczne dodatki do Lego i innych zabawek? Circuit Cubes wygląda odjazdowo!
3

Przeświadczenie o tym, że klocki to zabawki wyłącznie dla dzieci chyba powoli, nareszcie, odchodzi w zapomnienie. Niezmiennym pozostaje fakt, że kredki, klocki i "analogowe" zabawki nie nakładają na nas ograniczeń jak wirtualne światy, dzięki czemu mamy szansę stworzyć coś niezwykłego. A dzięki dodatkom od TenkaLabs ograniczeń mamy jeszcze mniej!

Po wejściu do dobrze wyposażonego w klocki sklepu i rzuceniu okiem na regały z nimi można się załapać za głowę. Ilość serii, dodatków i zestawów robi ogromne wrażenie. Że o cenach już nie wspomnę. Szczególnie jeżeli chcielibyśmy rozpocząć kolekcjonowanie któregoś z większego światów. Nie da się jednak ukryć, że największą satysfakcję daje robienie "czegoś z niczego" — dobrze o tym wiedzą wszyscy, którzy zapominają o instrukcjach dołączonych do klocków i zaczynają kombinować na własną rękę. A jeszcze lepiej ci, którzy lubią puścić wodzę wyobraźni i dołączają do klocków kolejne elementy znalezione w pobliżu. Jeżeli należycie do tego grona, to powinniście przyjrzeć się bliżej temu, co TenkaLabs ma do zaproponowania!

Akcesoria tworzone przez firmę chcą rozbijać kolejne granice. Jasne, obecnie na rynku mamy tyle opcji wyboru, że każdy znajdzie coś dla siebie. Chcemy klocków które graja? Nie ma problemu. Świecą? Żaden problem. Ruszają się? Też coś się znajdzie. A w Circuit Cubes, najnowszym rozwiązaniu od od TenkaLabs, jest to, że klocki — w tym te najpopularniejsze, LEGO i spółka, to jedna z wielu rzeczy z którymi gadżet jest kompatybilny. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je do innych kreatywnych tworów.

Na Circuit Cubes składają się w dużej mierze trzy niewielkich rozmiarów kostki: silniczek, bateria oraz światełko LED. Wszystkie bajecznie proste w obsłudze — i nie przesadzę tutaj mówiąc, że poradzą sobie z nimi nawet dzieci. Bo to do nich głównie kierowany jest ten produkt, chociaż... wiadomo, że i ci nieco starsi będą się przy nich bawić równie dobrze!

Circuit Cubes — prościej już się nie da!

Ogromnym atutem Circuit Cubes jest niewątpliwie ich prostota i to, że przyglądając się bliżej konstrukcji można bez problemu pojąć jak to działa. Drugą mocną stroną produktu jest jego wielozadaniowość. Pozwoli zrealizować całą masę pomysłów nawet najbardziej kreatywnych istot. A fakt że są w pełni kompatybilne z najbardziej kultowymi klockami świata to ogromny atut i przewaga nad konkurencją.

Circuit Cubes sprzedawane będą w zestawach, na które składać się będą, rzecz jasna, kostki. Ale oprócz nich znajdziemy w pudełku również zestaw dodatków, łączników oraz kabli, które pomogą to wszystko połączyć w sprawną, działającą bez zarzutu maszynę. Na ten moment można zamówić trzy pakiety — cena każdego z nich wynosić będzie 60 dolarów.

Nie ważne czy dzieci zechcą wykorzystać Circuit Cubes do przybajerowania klocków LEGO, kartonowych stworów czy udowodnieniu światu że ich ulubione autko potrafi być jeszcze szybsze — z tym pakietem uczyni to bez problemu. Widok kolejnych tak kreatywnych projektów dla najmłodszych niewątpliwie cieszy oko, podobnie jak rosnąca z każdym rokiem liczba warsztatów dla dzieci, na których uczy się programowania i wykorzystuje najnowocześniejszą technologię.

Źródło: TenkaLabs

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

legozabawkiklocki Lego