Promocje

Chcesz przetestować gogle VR? Lepszej okazji może nie być

Piotr Kurek
Chcesz przetestować gogle VR? Lepszej okazji może nie być
3

Meta Quest 3 to gogle VR, o których Mark Zuckerberg mówi, że są lepsze niż Apple Vision Pro. Jesteście zainteresowani? Teraz jest doskonała okazja, by je kupić. Tym bardziej, że są dostępne w promocyjnej cenie!

Gogle Meta Quest 3 działają pod kontrolą platformy Snapdragon XR2 Gen 2 oferującej dwukrotnie większą moc obliczeniową procesora, która zapewnia szybsze ładowanie i bardziej płynną rozgrywkę w porównaniu z Meta Quest 2. Lepsze podzespoły sprawiają, że urządzenie radzi sobie doskonale z bardziej wymagającymi aplikacjami oraz grami z szybką akcją. Gogle mają też oferować płynny podgląd otoczenia w pełnym kolorze i wysokiej rozdzielczości. 2064 × 2208 pikseli na oko to rozdzielczość wyższa o prawie 30% w porównaniu z Meta Quest 2. Take ekrany mają oferować wyraźniejszy obraz i bardziej realistyczną grafikę. Układ optyczny 4K+ Infinite Display o parametrach 25 PPD i 1218 PPI to najlepsza rozdzielczość z całej linii urządzeń Quest.

Meta Quest 3 wyposażona jest również w kontrolery Touch Plus, które mają bardziej opływowy i ergonomiczny kształt. Dzięki autorskim rozwiązaniom i postępom w technologii śledzenia, Meta zrezygnowała z zewnętrznych pierścieni śledzących. To sprawia, że są bardziej naturalnym przedłużeniem dłoni i zajmują mniej miejsca. W kontrolerach pojawia się również haptyka TruTouch, która po raz pierwszy zadebiutowała w Touch Pro - kontrolerach Meta Quest Pro.

Meta Quest 3 w super cenie. Promocja, obok której nie można przejść obojętnie

Gogle zadebiutowały w październiku ubiegłego roku w dwóch wersjach: 128 GB za 549,99 euro oraz 512 GB za 699,99 euro. Urządzenia sprzedawane są z fabrycznie zainstalowaną standardową silikonową podkładką interfejsu, 2 kontrolerami Touch Plus ze smyczami na nadgarstki i bateriami AA, kablem do ładowania i zasilaczem. Meta ma też bonusy: Grę Asgard's Wrath 2 oraz 6-miesięczną subskrypcję Meta Quest+ (przy zakupie modelu 512 GB). Meta Quest+ to nowa subskrypcja VR obejmująca dwa starannie wybrane tytuły co miesiąc. Standardowo kosztuje ona 8,99 euro miesięcznie lub 69,99 euro rocznie.

Teraz, w ramach specjalnej promocji, Meta Quest 3 w podstawowej konfiguracji 128 GB sprzedawane są w niższej cenie. Oficjalny sklep Meta sprzedaje ten model za 449,99 euro. To o 100 euro niż standardowa cena. Choć płatność realizowana jest w euro, całość powinna wynieść nie więcej, niż 1950 zł. To bardzo dobra cena patrząc na popularne sklepy z elektroniką, gdzie gogle potrafią kosztować 2999 zł w tej samej konfiguracji.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news