Microsoft

Outlook Premium to świetna usługa Microsoftu. Ma być darmowa dla posiadaczy Office 365!

Jakub Szczęsny
Outlook Premium to świetna usługa Microsoftu. Ma być darmowa dla posiadaczy Office 365!
10

Jeśli informacje na stronach Microsoftu nie są żadnym błędem, lub niejasnym zapisem, z którego gigant się wycofa - niedługo posiadacze subskrypcji na Office 365 będą mogli cieszyć się z usługi Outlook Premium. Microsoft od pewnego czasu testuje to rozwiązanie wraz z kręgiem zainteresowanych użytkowników i wygląda na to, że niedługo zostanie ona otwarta dla wszystkich.

Jak wynika z zapisów, dla wszystkich, którzy posiadają wykupioną subskrypcję Office'a 365. Outlook Premium natomiast to przede wszystkim rozszerzone funkcje dla bazowej skrzynki pocztowej Microsoftu. W oczy rzucać będzie się absolutny brak reklam w webowej skrzynce, a ponadto - będzie możliwe ustawienie 5 różnych aliasów. Dostępne będzie również pełne współdzielenie dokumentów oraz pozycji w Kalendarzu. Jedno z pytań pozostaje otwarte - czy owa usługa zostanie oddana osobom, które nie mają wykupionej subskrypcji. Z jednej strony Microsoftowi może zależeć na popularyzacji usługi Office 365, z drugiej strony jednak Outlook Premium może być udostępniony za opłatą klientom, którzy nie są zainteresowani wykupieniem pełnej subskrypcji Office.

Możesz przetestować Outlook Premium. Sprawdź jak

Jeśli dołączacie do programu pilotażowego bez zaproszenia - musicie poczekać w kolejce na uzyskanie zielonego światła do testów skrzynki w wersji premium. Aby się zapisać, skorzystajcie z tego linku, wypełnijcie formularz i czekajcie na swoją kolej. Wymagane jest posiadanie konta Microsoft.

Sprawdź również: poczta Office

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

officeoutlookOffice 365