E-commerce

Tego jeszcze nie grali… Carrefour wchodzi na Allegro. Zakupy z bezpłatną dostawą Allegro Smart!

Grzegorz Ułan
Tego jeszcze nie grali… Carrefour wchodzi na Allegro. Zakupy z bezpłatną dostawą Allegro Smart!
3

Druga dziś dobra wiadomość od Carrefoura - od 8 grudnia będzie można robić zakupy online produktów z tego sklepu z poziomu strony czy aplikacji mobilnej Allegro.

Wprawdzie Carrefour ma już swój sklep online - Zakupy Codzienne, w którym od niedawna mogą robić zakupy mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Katowic oraz Sosnowca, Chorzowa, Czeladzi i Siemianowic Śląskich, ale mariaż z Allegro to przede wszystkim dobra informacja dla klientów, którzy korzystają z programu Allegro Smart!, dzięki któremu zamówią towar z Carrefoura zupełnie za darmo kurierem lub do sieci ok 20.000 punktów odbioru, automatów pocztowych w Biedronkach i Paczkomatów InPostu w całej Polsce.

Dagmara Brzezińska-Marcu Dyrektor Segmentu Supermarket, Zdrowie i Uroda, Sport i Dziecko:

Początek naszej współpracy sprawia, że zakupy świąteczne będą łatwiejsze. Klienci będą mogli kupić w sklepie Carrefour na Allegro wiele różnych przydatnych na co dzień i od święta produktów, takich jak np. żywność pakowana w bezpieczny sposób, słodycze, składniki potraw i przyprawy, kosmetyki i środki pielęgnacyjne, środki czystości do domu, w tym proszki, płyny i kapsułki do prania, środki do płukania, płyny do mycia różnych powierzchni, karmy dla psów i kotów, kosmetyki do pielęgnacji dzieci i wiele, wiele innych. Na start będzie to ok. 3.000 produktów.

Jaka to będzie różnica dla klientów? Dość znacząca, jeśli takie zakupy robią często przez internet. Aktualnie, aby zamówić towar w Carrefourze z dostawą do domu trzeba za taką usługę zapłacić 19,90 zł przy zakupach do 100 zł, 9,90 powyżej 100 zł do 199 zł, a bezpłatna dostawa obowiązuje dopiero od kwoty powyżej 199 zł.

Klienci, którzy korzystają już z programu Allegro Smart! przy zakupach powyżej 40,00 zł nie będą ponosili dodatkowych opłat przy wyborze dostawy do Punktów Odbioru czy do automatów paczkowych i Paczkomatów, a w przypadku wyboru dostawy kurierem przy zakupach powyżej 100 zł.

Źródło: Allegro.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu