E-commerce

Od teraz, w Allegro Smart! zamówicie darmową dostawę również kurierem!

Grzegorz Ułan
Od teraz, w Allegro Smart! zamówicie darmową dostawę również kurierem!
5

Mamy dobrą wiadomość dla kupujących na Allegro i korzystających z usługi Allegro Smart!. Teraz, zamawiając w jej ramach przesyłki na tej platformie zakupowej, można skorzystać z darmowej dostawy nie tylko do Paczkomatów czy Punktów Odbioru, ale również w przypadku wyboru dostawy kurierem.

Może to szybka reakcja Allegro na umowę InPostu z AliExpress na darmowe dostawy (przesyłek o wartości powyżej 5 dolarów) wprost do Paczkomatów, a może też akcja towarzysząca rozpoczętemu właśnie Black Week na Allegro, ale i tak cieszy, bo to znaczy, że będzie można korzystać coraz szerszego zakresu darmowych dostaw w Allegro Smart!.

Francois Nuyts, CEO Allegro:

Dziś, na początku tygodnia promocji Black Week i tuż przed szczytem zakupów na święta Bożego Narodzenia, wprowadzamy darmowe dostawy kurierem w Allegro Smart. Dlaczego? Chcemy przekonywać Polaków, że kupowanie w internecie, a szczególnie na Allegro, to dobra alternatywa dla tradycyjnych zakupów, pozwalająca oszczędzać czas i pieniądze. Ważną częścią doświadczenia zakupowego w internecie jest dostawa. Nasi klienci oczekują szybkich i przewidywalnych dostaw i chcą wiedzieć gdzie aktualnie znajduje się jadąca do nich przesyłka. To dlatego dostawa kurierem jest bardzo popularna wśród polskich klientów.

Jest tu jednak pewien haczyk, otóż w przypadku darmowych dostaw do Paczkomatów czy Punktów Odbioru, wystarczy złożyć zamówienie przekraczające 40,00 zł, natomiast w przypadku zamówienia kuriera, na darmową dostawę możemy liczyć dopiero od przesyłek o wartości powyżej 100 zł.

To dobra wiadomość dla kupujących na Allegro, ale jest też dla sprzedawców. W okresie od od 23 listopada do 15 grudnia kurierzy InPostu będą odbierać od nich przesyłki również w soboty i w niedzielę. Szczegóły tej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

Źródło: Allegro.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu