Polska

Niespodziewanie większe zakupy w Carrefourze? Teraz będzie je można dowieźć do domu samochodem

Grzegorz Ułan
Niespodziewanie większe zakupy w Carrefourze? Teraz będzie je można dowieźć do domu samochodem
5

Sieć sklepów Carrefour dała się poznać ostatnio jako jedna z najbardziej innowacyjnych technologicznie sklepów w Polsce. Dziś ogłosili natomiast udostępnienie dla klientów trzech największych hipermarketów Carrefour w Warszawie usługę carsharingu od 4Mobility.

Z wdrożonych nowinek technologicznych wymienię tylko otwarcie Carrefour PRO z usługą Scan&Go czy usługę SąSiatki. Teraz przyszedł czas na ułatwienie klientom dowiezienia zakupów do domu i nawiązanie współpracy z 4Mobility, oferującego wynajem aut na minuty.

Grzegorz Wazowicz, Dyrektor Usług Finansowych i Handlowych Carrefour Polska:

Rozwój innowacyjnych usług jest ważnym elementem strategii transformacji cyfrowej Carrefour Polska. Do tej pory koncentrowaliśmy się głównie na inicjatywach własnych wdrażając, m.in. projekt Sąsiatki bazujący na ekonomii współpracy czy usługę Scan&Go - znacznie przyspieszającą proces płatności przy kasach. Teraz idziemy o krok dalej i aktywnie angażujemy do współpracy naszych zewnętrznych partnerów. Współpraca z carsharing 4Mobility to pierwsza taka akcja w Polsce, która pozwoli nam zaoferować jeszcze więcej korzyści naszym klientom. Dzięki nowej usłudze, będą oni mogli szybko i łatwo wrócić ze swoimi zakupami do domu lub pojechać na spotkanie z przyjaciółmi.

Aby zachęcić do korzystania z nowej opcji wynajęcia auta, Carrefour przygotował promocję w swojej aplikacji „Mój Carrefour”, gdzie klienci z niej korzystający znajdą specjalne kody rabatowe o wartości 20 zł na przejazdy wypożyczonym autem za pośrednictwem 4Mobility.

Auta 4Mobility gotowe do wypożyczenia ulokowane zostały na parkingach przy hipermarkecie Carrefour w Centrum Handlowym Atrium Targówek  (ul. Głębocka), Centrum Handlowym Wileńska (ul. Targowa) oraz Centrum Handlowym Arkadia (Al. Jana Pawła II).

Źródło: Carrefour.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu