VOD

Wielkie rycerskie widowisko i jedna z najlepszych polskich komedii. Co jeszcze w lipcu na CANAL+ online?

0

Widowisko Ridley'a Scotta "Ostatni pojedynek", znakomita polska komedia "Teściowie" oraz filmy dokumentalne o ikonach muzyki - Amy Winehouse i Freddiem Mercurym. To niektóre z nowości w lipcu na CANAL+.

Ostatni pojedynek i Stillwater na CANAL+ online

Twórca "Gladiatora", "Blade Runnera" i "Marsjanina" przenosi nas tym razem do XIV-wiecznych realiów Francji. Ridley Scott stanął za kamerą, natomiast za scenariusz i główne role odpowiadają Ben Affleck oraz Matt Damon. Punktem kulminacyjnym filmu jest pojedynek rycerski, ale sposób opowiadania historii, która do niego doprowadziła nie wzbudza mniejszych emocji. Historię poznajemy bowiem z trzech różnych perspektyw i niektóre różnice są widoczne od razu, inne trzeba uważnie wychwycić. "Ostatni pojedynek" jest już dostępny w CANAL+ online, natomiast "Stillwater" z Mattem Damonem pojawi się 9 lipca.

Fabuła filmu skupia się na byłbym pracowniku platformy wiertniczej, który mierzył się z wieloma problemami w swoim życiu. Obecnie nie ma pracy, próbuje na nowo ułożyć swoje życie, dlatego wybiera się do Marsylii, gdzie w więzieniu przebywa jego córka. Wyrok dziewięciu lat pozbawienia wolności za zabójstwo swojej dziewczyny ma być niesprawiedliwy, a Allison utrzymuje, że jest niewinna. Bill wierzy w jej zapewnienia i postara się ją wyciągnąć z więzienia.

Polska komedia Teściowie i doceniony dramat psychologiczny pełen tajemnic Yellowjackets

"Teściowie", bazujący na spektaklu teatralnym, doczekają się drugiej części, co chyba najlepiej potwierdza sukces tej komedii. W obsadzie znaleźli się Maja Ostaszewska, Izabela Kuna, Adam Woronowicz i Marcin Dorociński, a akcja filmu rozgrywa się na weselu dzieci granych przez wymienionych przez chwilą aktorów postaci. Skomplikowana sytuacja, to chyba najkrótsze i najprostsze określenie, które może opisać okoliczności, w jakich się wszyscy znaleźli, bo na jaw wychodzą kolejne sprzeczki, różnice zdania, kłamstwa i animozje pomiędzy dwoma rodzinami. Mnóstwo śmiechu, sporo prawdy - "Teściowie" trafią na CANAL+ online już 23 lipca.

Od początku miesiąca emitowany natomiast jest serial "Yellowjackets", który łączy w sobie klimat kilku znanych produkcji i przywodzi na myśl kultowych "Zagubionych". Fabułę rozdzielono na dwie linie czasowe - tę z 1996 roku oraz aktualną. Wspólnym punktem dla obydwu są członkinie drużyny piłki nożnej, których samolot rozbił się w kanadyjskich lasach. Nastolatki spędziły tam wiele miesięcy walcząc o przetrwanie i echa tamtych wydarzeń wracają do nich do dziś. O pozostałych premierach w lipcu na CANAL+ online przeczytacie poniżej.

Nowości CANAL+ online lipiec 2022

 • OSTATNI POJEDYNEK, film, już dostępny w serwisie CANAL+ online
 • W DRODZE. FILM O ANTHONYM BOURDAINIE, film dokumentalny, premiera 04.07 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online
 • STILLWATER, film, premiera 09.07 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online
 • TEŚCIOWIE, film, premiera 23.07 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online
 • UDAJĄC HITLERA, serial, już dostępny w serwisie CANAL+ online
 • RIDLEY ROAD, serial, premierowe odcinki od 15.07 w każdy piątek w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online
 • YELLOWJACKETS, serial, już dostępny w serwisie CANAL+ online
 • BIAŁORUŚ. KRÓTKI SEN O WOLNOŚCI, dokument, premiera 15.07 o godz. 20:00 w CANAL+ DOKUMENT oraz w serwisie CANAL+ online
 • FREDDIE MERCURY - OSTATNI ROZDZIAŁ, dokument, premiera 18.07 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online
 • AMY WINEHOUSE 10 LAT PÓŹNIEJ, dokument, premiera 25.07 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online
 • RON USTERKA, film animowany, premiera 10.07 o godz. 20:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ ONLINE
 • MARZEC '68, film, premiera 16.07 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online
 • LOKATORKA, film, premiera 30.07 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online
 • SKARB MIKOŁAJKA, film, premiera 31.07 o godz. 20:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online
 • AIDA, film, już dostępny w serwisie CANAL+ online
 • WSZYSTKIE NASZE STRACHY, film, już dostępny w serwisie CANAL+ online

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu