Felietony

Całe Google Street View na jednej dedykowanej stronie

Grzegorz Ułan
Całe Google Street View na jednej dedykowanej stronie
0

Google Street View to jeden z lepszych produktów, które przygotowało dla nas do tej pory Google. Dzięki tej usłudze w Mapach Google, możemy podejrzeć z bliska wybrane miejsca na kuli ziemskiej. Nie tylko ulice czy budynki, ale też wnętrza niesamowitych miejsc, których normalnie wszystkich nie byli...


Google Street View to jeden z lepszych produktów, które przygotowało dla nas do tej pory Google. Dzięki tej usłudze w Mapach Google, możemy podejrzeć z bliska wybrane miejsca na kuli ziemskiej. Nie tylko ulice czy budynki, ale też wnętrza niesamowitych miejsc, których normalnie wszystkich nie bylibyśmy w stanie zwiedzić osobiście.

Dziś natrafiłem na serwis, który korzystając z tej usługi wyświetla wszystkie zdjęcia zgromadzone do tej pory przez Google. Dzięki niej nie musimy każdorazowo "wklepywać" w Mapach Google interesujących nas miejsc, by później dopiero przełączać je na podgląd. Wystarczy wpisać adres takiego miejsca, rozpoznaje od razu podczas wpisywania, nawet z błędem, najbardziej pasujące zapytanie i w czasie rzeczywistym wyświetla nam jego podgląd z Google Street View.

Wyświetlane miejsca (ikony po prawej stronie) możemy zapisać na dysku jako zdjęcia, przełączyć na widok mapy lub udostępnić znajomym w postaci bezpośredniego linku.

Korzystając z instrukcji z komentarzy na Hacker News, odwiedziłem sobie tym sposobem Biały Dom:). Dajcie znać, jakie ciekawe miejsca udało się Wam odnaleźć na tej stronie:) - Instant Google Street View.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

google street view