94

Całe Gadu Gadu padło – komunikator, moja generacja, blip (i inne) są niedostępne.

Właśnie dostałem informację (bo nie korzystam:) ) iż praktycznie wszystkie serwisy Gadu Gadu nie działają (łącznie z komunikatorem). Sprawdziłem więc po kolei. Blip tylko raz mi się załadował i to strona główna. Przy kolejnej próbie dostajemy powyższym komunikat. Moja Generacja również leży – w przeciwieństwie do blipa nie doczekałem się nawet na załadowanie strony. Główna […]
Właśnie dostałem informację (bo nie korzystam:) ) iż praktycznie wszystkie serwisy Gadu Gadu nie działają (łącznie z komunikatorem). Sprawdziłem więc po kolei. Blip tylko raz mi się załadował i to strona główna. Przy kolejnej próbie dostajemy powyższym komunikat. Moja Generacja również leży – w przeciwieństwie do blipa nie doczekałem się nawet na załadowanie strony.

Główna strona firmy czyli gadu-gadu.pl zwraca za to błąd 503 tak szybko jakby po drugiej stornie padło dosłownie wszystko. Przyznam, że nie pamiętam tak dużej awarii jeśli chodzi o GG. Bardzo ciekawy jestem co się stało i spowodowało aż tak dużą awarię – może doczekamy się jakiegoś komentarza ze strony serwisu?