Telewizja

Kanały Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra w ofercie WP Pilot

Grzegorz Ułan
Kanały Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra w ofercie WP Pilot
8

W sobotę ważny mecz w Bundeslidze - Bayern Monachium zmierzy się Borussią Dortmund, to dobra okazja dla fanów rozgrywek w Bundeslidze, by zapoznać się z usługą telewizji online - WP Pilot.

O WP Pilot rozpisywałem się Wam już kilkakrotnie, chwilę po tym jak przejęła ich Wirtualna Polska, ale jeszcze funkcjonowali pod starą nazwą Videostar. To był czas kiedy do swojej oferty dołączyli nowe kanały, które pojawiły się w cyfrowej telewizji naziemnej pod koniec 2016 roku.

Od tego czasu WP Pilot dość dynamicznie zaczął się rozwijać, udostępnili wsparcie dla Chromecasta czy szereg nowych stacji, takich jak takie jak Comedy Central, Comedy Central Family, Paramount Channel HD, Nickelodeon HD, Nickelodeon, Nick Jr, VH1 Classic, VH1, Viva, MTV, MTV Live HD, które do tej pory można było legalnie oglądać jedynie na platformach kablowych czy satelitarnych.

Teraz oferta została poszerzona o kanały Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra, gdzie możecie oglądać między innymi rozgrywki Bundesligi czy wyścigi Formula 1.

Paulina Górska, Dyrektor WP Pilot:

Dzięki umowie z ELEVEN SPORTS będziemy mogli zaoferować naszym widzom topowe wydarzenia sportowe. W ofercie programowej WP Pilot sport ma szczególne znaczenie, dlatego cieszę się, że nasz partner pokazuje ważne dla polskiego kibica dyscypliny, w tym piłkę nożną, mecze ligi hiszpańskiej, niemieckiej, francuskiej czy włoskiej, ale również żużel i wyścigi Formula 1.

Cenę ustalono na 14,90 zł za pakiet, to o złotówkę drożej niż bezpośrednio na platformie Eleven, ale jak widać jest to cena promocyjna, więc może się z czasem wyrównać. A w przypadku WP Pilot mamy wszystko w jednym, możemy oglądać online na komputerze i urządzeniach mobilnych nie tylko Eleven, ale i większość kanałów cyfrowej telewizji cyfrowej, a jak posiadamy Chromecast, to i streamować wszystko na telewizor.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu