Felietony

Branżo! Branżunio! Jestem z was dumny. Jesteście #Beciaki

Grzegorz Marczak
Branżo! Branżunio! Jestem z was dumny. Jesteście #Beciaki
3

Znasz lub kojarzysz Mateusza Tułeckiego, wszechojca i organizatora kultowej InternetBeta Conference? Mateusz nigdy nie łączy spraw prywatnych z biznesem, ale jest jeden wyjątek. Zrobi wszystko dla swojej rodziny. Potrzebuje wsparcia dla Ani, swojej bratowej.Ania razem z mężem, uznanym kardiochirurgiem tworzą kochającą się rodzinę dla trójki dzieciaków. Ania ma nieoperacyjnego raka płuc. Walczy o najwyższą stawkę. Dlatego potrzebuje leku, który nie jest refundowany w Polsce. Koszt terapii to ponad 200 tysięcy zł.

Mateusz opowiedział tę historię ostatniego dnia konferencji i branża odpowiedziała. I to tak, że aż się łezka w oku kręci jak ludzie potrafią być zajebiści. Powstała akcja pod nazwą #Beciaki powstała strona na której firmy oferują swoje produkty i usługi a przychód ze sprzedaży będzie przekazany na pomoc Ani. Mój wall na Facebooku jest zasypywany wszelkimi informacjami o wsparciu i dołączeniu do akcji.

Jak można pomóc w akcji Beciaki

Wspólnie możemy zebrać tę kwotę. Oto jak możesz pomóc:

Wyznacz pulę tego, co sprzedajesz (nawet kilka sztuk)
Przeznacz dochód na fundacyjne konto Ani: https://skarbonka.alivia.org.pl/anna-tulecka

1. Działasz w internetach, sprzedajesz produkt lub usługę?
Pokażmy, że internety dowożą!

2. Nie masz czego sprzedać? Kup coś na jednej z aukcji oznaczonej #beciaki i podaj dalej informację o akcji.

Ps. Mam do czytelników jedną prośbę - szerujcie gdzie się da! Nie dla mnie czy dla odsłon ale po to aby się o tej akcji dowiedziało jak najwięcej ludzi.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu