Felietony

Ubisoft rozdaje The Crew za darmo. Od dziś można pobierać! [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
14

Obchody 30-lecia Ubisoftu trwają w najlepsze. W ramach urodzinowej promocji producent co jakiś czas rozdaje gry. Tym razem zaszalał, bo udostępnia za darmo stosunkowo świeże wyścigi The Crew.

The Crew za darmo od Ubisoftu

https://youtu.be/LVDUbfdfBPk

The Crew to wyścigi uliczne z otwartym światem nastawione mocno na zabawę wieloosobową. Gra zadebiutowała w grudniu 2014 roku. Teraz w ramach akcji UBI30 jest udostępniana za darmo. To kolejna produkcja włączona do programu. Dotąd jednak producent nie oferował tak świeżej produkcji. Możecie ją pobrać z oficjalnej strony Ubisoftu (w chwili, gdy piszę te słowa, dostępny jest jeszcze Rayman, ale jeszcze dziś pojawi się tam The Crew, więc czuwajcie).

Google Maps z informacjami o dopuszczalnej prędkości

W amerykańskiej wersji aplikacji Google Maps zaczęły się pojawiać informacje o dopuszczalnej prędkości na wybranych trasach. Stosowne tabliczki pokazują się póki co jedynie u niektórych użytkowników, wyłącznie w trybie nawigacji. Widać zatem, że twórcy dopiero testują to rozwiązanie. Nie wiemy dokładnie, kiedy zostanie ono udostępnione oficjalnie. Można jednak być pewnym, że upłynie nieco wody w Wiśle, zanim zobaczymy je w polskiej wersji aplikacji.

A skoro o zmianach w Google Maps mowa, twórcy eksperymentują też z nową wersją strony explore. Ma się tutaj teraz pojawiać znacznie więcej treści - kolorowe ikonki pozwolą szybko wyszukać stacje benzynowe, bankomaty i im podobne, a na kafelkach poniżej zobaczymy zdjęcia wartościowych miejsc, które można zobaczyć w okolicy. Niektórzy z Was mogą mieć już u siebie aktywną nową wersję tego ekranu. Sprawdźcie.

Chromecast Preview Program

Jeżeli macie mocne nerwy i lubicie testować nowe funkcje zanim jeszcze zostaną udostępnione wszystkim użytkownikom, możecie przystąpić do programu Preview dla Chromecasta. Oczywiście podstawowym warunkiem jest posiadanie tego urządzenia. Wchodzimy wówczas w aplikację Google Cast, wyszukujemy naszą przystawkę na ekranie z urządzeniami, uruchamiamy ekran ustawień i tam aktywujemy stosowną funkcję. Póki co trudno powiedzieć, o jakich nowościach mowa, bo żadne oprogramowanie typu Preview nie zostało udostępnione.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

za darmoGryubisoft