Felietony

Ubisoft rozdaje The Crew za darmo. Od dziś można pobierać! [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Ubisoft rozdaje The Crew za darmo. Od dziś można pobierać! [prasówka]
14

Obchody 30-lecia Ubisoftu trwają w najlepsze. W ramach urodzinowej promocji producent co jakiś czas rozdaje gry. Tym razem zaszalał, bo udostępnia za darmo stosunkowo świeże wyścigi The Crew.

The Crew za darmo od Ubisoftu

The Crew to wyścigi uliczne z otwartym światem nastawione mocno na zabawę wieloosobową. Gra zadebiutowała w grudniu 2014 roku. Teraz w ramach akcji UBI30 jest udostępniana za darmo. To kolejna produkcja włączona do programu. Dotąd jednak producent nie oferował tak świeżej produkcji. Możecie ją pobrać z oficjalnej strony Ubisoftu (w chwili, gdy piszę te słowa, dostępny jest jeszcze Rayman, ale jeszcze dziś pojawi się tam The Crew, więc czuwajcie).

Google Maps z informacjami o dopuszczalnej prędkości

W amerykańskiej wersji aplikacji Google Maps zaczęły się pojawiać informacje o dopuszczalnej prędkości na wybranych trasach. Stosowne tabliczki pokazują się póki co jedynie u niektórych użytkowników, wyłącznie w trybie nawigacji. Widać zatem, że twórcy dopiero testują to rozwiązanie. Nie wiemy dokładnie, kiedy zostanie ono udostępnione oficjalnie. Można jednak być pewnym, że upłynie nieco wody w Wiśle, zanim zobaczymy je w polskiej wersji aplikacji.

A skoro o zmianach w Google Maps mowa, twórcy eksperymentują też z nową wersją strony explore. Ma się tutaj teraz pojawiać znacznie więcej treści - kolorowe ikonki pozwolą szybko wyszukać stacje benzynowe, bankomaty i im podobne, a na kafelkach poniżej zobaczymy zdjęcia wartościowych miejsc, które można zobaczyć w okolicy. Niektórzy z Was mogą mieć już u siebie aktywną nową wersję tego ekranu. Sprawdźcie.

Chromecast Preview Program

Jeżeli macie mocne nerwy i lubicie testować nowe funkcje zanim jeszcze zostaną udostępnione wszystkim użytkownikom, możecie przystąpić do programu Preview dla Chromecasta. Oczywiście podstawowym warunkiem jest posiadanie tego urządzenia. Wchodzimy wówczas w aplikację Google Cast, wyszukujemy naszą przystawkę na ekranie z urządzeniami, uruchamiamy ekran ustawień i tam aktywujemy stosowną funkcję. Póki co trudno powiedzieć, o jakich nowościach mowa, bo żadne oprogramowanie typu Preview nie zostało udostępnione.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

za darmoGryubisoft