Felietony

Boski Leo Messi robi furorę na Facebooku, blisko 7 milionów fanów w kilka godzin

Grzegorz Marczak
Boski Leo Messi robi furorę na Facebooku, blisko 7 milionów fanów w kilka godzin
16

Leo Messi gracz FB Barcelony i przez wielu (w ty mnie) uznawany za najlepszego piłkarza na świecie, dołączył dzisiaj do społeczności Facebooka (on lub agencja/agent w jego imieniu). No i rozpoczęło się szaleństwo - w czasie kilku godzin liczba fanów Leo osiągnęła blisko 7 milionów! Do tej pory...


Leo Messi gracz FB Barcelony i przez wielu (w ty mnie) uznawany za najlepszego piłkarza na świecie, dołączył dzisiaj do społeczności Facebooka (on lub agencja/agent w jego imieniu). No i rozpoczęło się szaleństwo - w czasie kilku godzin liczba fanów Leo osiągnęła blisko 7 milionów!

Do tej pory pojawiły się dwa wpisy "Leo" na wallu. Pierwszym z nich było podziękowanie za wszelkie wiadomości i zostanie fanem strony, w drugim wpisie natomiast została załączona reklama firmy Adidas w kontekście pokazania klimatu jaki panuje podczas meczu.

Nie wygląda więc to na specjalnie autentycznych dialog piłkarza z społecznością, ale trudno - fani i wielbiciele talentu tego młodego argentyńskiego gracza i tak pewnie są zadowoleni mogąc obserwować profil swojego idola w swoim ulubionym serwisie społecznościowym.

Szczerze przyznam, że Messi jest to jedna z nielicznych gwiazd, którą z chęcią będę podglądał na Facebooku. Uwielbiam po prostu tego piłkarza i uważam, że jego talent jest jedyny w swoim rodzaju.

Ps. Młody (mój syn) zajrzał mi przez ramie o czym piszę, po czym stwierdził prawie na poważnie że właśnie ukradłem mu temat. Jako wielki fan Messiego i Barcelony zaraz napiszę pewnie też o tym wydarzeniu na swoim blogu o FC Barcelonie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Facebook