Moje przemyślenia

Takie meble chciałby każdy

GM
Grzegorz Marczak
28

Nie jest to może temat ściśle związany z startupami i internetem jeśli natomiast chodzi o innowacyjność czy też kreatywność produktów to w wielu przypadkach na głowę bije to co dzieje się w sieci. Firma Resource Furniture tworzy systemy mebli, które poprzez swoją konstrukcję pomagają nam optymalizow...

Nie jest to może temat ściśle związany z startupami i internetem jeśli natomiast chodzi o innowacyjność czy też kreatywność produktów to w wielu przypadkach na głowę bije to co dzieje się w sieci. Firma Resource Furniture tworzy systemy mebli, które poprzez swoją konstrukcję pomagają nam optymalizować przestrzeń w mieszkaniu lub są wielofunkcyjne.

Brzmi to może i dość banalnie ale gorąco polecam obejrzeć poniższą prezentację. Jestem pewien, że na pewno każdy z was znajdzie na niej produkt, który chętnie by wykorzystał w swoim mieszkaniu. Ja na pewno skusiłbym się na stolik do kawy, który w dwóch ruchach można zamienić na stolik do pracy (pod laptopa itp).Ps. Film pokazujący meble znaleziony na Facebooku.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu