Seriale

Aż trzy nowe zwiastuny 5. sezonu Black Mirror - nowe odcinki Czarnego Lustra już niedługo

Konrad Kozłowski
0

Czarne Lustro zawita z nowymi odcinkami na Netflix już na początku czerwca. Tym razem czeka nas premiera tylko trzech epizodów, ale dla każdego z nich przygotowano odrębny zwiastun.

Jak można się było spodziewać, w centrum wydarzeń w nowym sezonie będą nowe technologie, smartfony, roboty i inne gadżety. Twórcy, Charlie Brooker i Annabel Jones, zaprosili do współpracy kilka znanych twarzy, między innymi Andrew Scotta znanego z roli Moriarty'ego w Sherlocku od BBC oraz Miley Cyrus, którą znamy z tego, że jest znana.

Smaczki i ciekawostki, czyli sekrety Black Mirror: Bandersnatch – wywiad z twórcami i gwiazdami

Oprócz zwiastunów, Netflix przygotował też jednozdaniowe opisy odcinków oto one:

"Smithereens"

A cab driver with an agenda becomes the centre of attention on a day that rapidly spirals out of control.

"Rachel, Jack and Ashley, too”

A lonely teenager yearns to connect with her favorite pop star - whose charmed existence isn’t quite as rosy it appears…

“Striking Vipers”

Two estranged college friends reunite in later life, triggering a series of events that could alter their lives forever.

W piątym sezonie pomysłodawcy serii Charlie Brooker i Annabel Jones przedstawią trzy zupełnie nowe historie z udziałem doskonałych aktorów, wśród których znajdują się: Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport oraz Ludi Lin.

Oto pierwszy zwiastun 5. sezonu Black Mirror!

I jak Wasze nastawienie przed premierą? Muszę przyznać, że w moim przypadku chyba zanosi się na to, że po raz pierwszy do gustu przypadną mi wszystkie odcinki danego sezonu. Do tej pory, niektóre z poprzednich oglądałem nie po kolei, ponieważ dopiero po pewnym czasie postanowiłem nadrobić zaległości i obejrzeć wszystko, a nie tylko tę część która mi się od razu spodobała.

Czarne Lustro jest właśnie takim serialem, który można szybko pokochać, albo szybko się z nim nie polubić, bo trafimy na odcinek, który z pewnych względów może nam nie podejść.

W takim razie byle do 5 czerwca, bo wtedy debiutuje 5. sezon Black Mirror na Netflix.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu