Mobile

Bilety komunikacji miejskiej w Łodzi można już kupować w Jak dojadę

Grzegorz Ułan
14

Trzeba przyznać, że od czasu przejęcia Jak dojadę przez Onet, dość dynamicznie się rozwija ta aplikacja mobilna, bez której nie wyobrażam sobie dziś korzystania z komunikacji miejskiej w Warszawie. Bilety do kupienia w Jak dojadę w Warszawie pojawiły się na początku grudnia. Później była premiera w Trójmieście, a całość wsparta promocją BLIKA, który dawał 50% zniżki na zakup biletów przy użyciu tej metody płatności.

Teraz przyszedł czas na debiut w Łodzi. Podobnie jak w innych miastach, z poziomu aplikacji Jak dojadę dostępne są wszystkie bilety komunikacji miejskiej, począwszy od czasowych, po jednodniowe czy grupowe. Płatności za bilety może dokonywać poprzez dodanie do aplikacji karty płatniczej lub poprzez BLIK-a.

Bartosz Burek, Prezes Zarządu Citi-Nav Sp. z o. o.:

Dzięki Jakdojade pasażer już nigdy nie będzie musiał się martwić o to, czy znajdzie kiosk lub automat z biletami w pobliżu przystanku. Wciąż pracujemy nad kolejnymi wdrożeniami, by udostępnić funkcję zakupu biletów użytkownikom z wszystkich (28) aglomeracji.

Aktualnie z opcji zakupu biletów komunikacji miejskiej w Jak dojadę mogą korzystać mieszkańcy Gdańska, Gdyni, Sopotu, Leszna, Łomianek, Łodzi, Pabianic, Wejherowa i Zgierza. A jak do tej pory jedynym miastem z wdrożoną w Jak dojadę opcją rozkładów jazdy na żywo pozostaje cały czas Wrocław.

Źródło: inf. prasowa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu