Google

Bezpłatne połączenia telefoniczne z USA i Kanadą dostępne już w nowym Hangouts na Gmailu

Grzegorz Ułan
Bezpłatne połączenia telefoniczne z USA i Kanadą dostępne już w nowym Hangouts na Gmailu
23

Od rana miałem problemy z Hangouts na Gmailu, nie wyświetlała mi się w ogóle lista kontaktów. Jakiekolwiek rozmowy ze znajomymi możliwe były dopiero po wybraniu odpowiedniej opcji z dymka kontaktu na liście wiadomości. Wielokrotne próby rozłączania i połączenia nie przynosiły efektu, dopiero teraz w...

Od rana miałem problemy z Hangouts na Gmailu, nie wyświetlała mi się w ogóle lista kontaktów. Jakiekolwiek rozmowy ze znajomymi możliwe były dopiero po wybraniu odpowiedniej opcji z dymka kontaktu na liście wiadomości. Wielokrotne próby rozłączania i połączenia nie przynosiły efektu, dopiero teraz wieczorem się udało i o to w okienku wyszukiwania pojawiła się słuchawka.

Tu znowu rozpoczęły się problemy - po kliknięciu rozpoczynało się wyszukiwanie numerów telefonów, co powodowało zawieszenie całej listy i od nowa wylogowanie, zalogowanie i w końcu jest - autoryzacja konta w Google Voice.:

Jak to działa? Od teraz możesz dzwonić na telefony stacjonarne i komórkowe bezpośrednio w Google Hangouts. Po prostu wybierz numer telefonu i zacznij rozmowę. Połączenia do USA i Kanady są w 2013 r. bezpłatne. Połączenia międzynarodowe są rozliczane według naszych niewiarygodnie niskich stawek. Klikając przycisk akceptacji, uznajesz, że Google Voice to zaawansowana aplikacja do zarządzania połączeniami i nie można w niej nawiązywać ani odbierać połączeń alarmowych.

Oczywiście, aby móc wykonywać połączenia trzeba doładować konto.

Stawki porównawcze wyglądają następująco.

Jak w tytule, sprawdziłem czy działają u nas darmowe połączenia z telefonami z USA i wykonałem takowe. Połączyłem się, jakość znakomita - bez zacinek i jakichkolwiek problemów.

Sprawdźcie u siebie, jeśli macie swoją rodzinę czy znajomych w USA bądź Kanadzie, do końca roku możecie rozmawiać z nimi za darmo na ich numer telefonu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Hangouts